گروه هکرهای انونیموس رژیم صهیونیستی را به حملات سایبری تهدید کرد

رژیم صهیونیستی,تهدید

تهران- ایرنا- گروه موسوم به هکرهای انونیموس بار دیگر رژیم صهیونیستی را به خاطر ظلم ها و جنایات این رژیم علیه بشریت و مردم فلسطین به حملات سایبری شدید تهدید کردند.

به گزارش پایگاه خبریˈ فلسطین الیومˈ، گروه هکرهای انونیموس دیروز (جمعه) با انتشار یک پیام ویدیویی اعلام کرد که در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین، 7 آوریل سایت های الکترونیکی این رژیم را آماج حملات سایبری قرار خواهد داد.

در این پیام آمده است که گروه یاد شده حاضر نیست منفعلانه شاهد ظلم های صهیونیست ها در حق فلسطینی ها باشد و در تلاش برای دفاع از فلسطینی های بی گناه، تمامی سایت های الکترونیکی، حساب های بانکی و کارت های اعتباری صهیونیست ها را هدف عملیات خود قرار خواهد داد.

گروه هکرهای انونیموس پارسال 25 هزار صفحه شخصی در شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر و 30 هزار حساب های بانکی و بورس رژیم صهیونیستی را هک کردند.

شمار سایت های صهیونیستی هک شده در آن زمان به 400 سایت از جمله پایگاه های اطلاع رسانی وزارتخانه ها، ارتش و تاسیسات حیاتی مانند مدارس، موسسات، کارخانه ها و دفاتر تجاری رسید.

گروه هکرهای انونیموس متشکل از فعالانی از مالزی، عربستان، مغرب، ترکیه، کشورهای حوزه بالکان و تونس روز 7 آوریل را به عنوان روز حمله سایبری به رژیم صهیونیستی اعلام کرده است.

مترجمام** 1453**1856
کد N167748