تشکیل شعبات ویژه برای مبارزه با مفاسد اقتصادی هرمزگان

رئیس کل دادگستری هرمزگان از تشکیل شعبات ویژه در دادسرا ، دادگاههای بدوی و تجدید نظر هرمزگان برای مبارزه با مفاسد اقتصادی و ناقضین سیاست های کلی نظام در اقتصاد مقاومتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری گفت: ابلاغ سیاست های کلی نظام در اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری برای عملی کردن آن موجبات شکوفا شدن اقتصاد استان را فراهم خواهد کرد و اقتصاد مقاومتی یکی از راهبردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که استحکام و مقاوم بودن از خصیصه های ذاتی آن است.

مقام عالی قضایی استان هرمزگان افزود: دستگاه قضایی استان هرمزگان از هیچگونه حمایتی نسبت به اجرایی شدن این سیاست ها دریغ نمی ورزد و با تمام امکانات و قدرت از سرمایه گذاران در استان هرمزگان حمایت می نمایند و در این خصوص کمیته ای به عنوان کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاران در دادگستری تشکیل شده که اگر سرمایه گذار دچار مشکلی شد در این جلسه مطرح ، رسیدگی و نسبت به رفع موانع آن اقدام شود.

رئیس کل دادگستری هرمزگان خاطرنشان کرد: شعبات ویژه ای در دادسرا دادگاههای بدوی و تجدید نظر برای برخورد با متخلفین سیاست های اقتصاد مقاومتی مشخص شده است که چنان چه سرمایه گذار به دستگاه قضایی برای مشکلات و موانع که در مسیر سرمایه گذاری با آن مواجه باشد مراجعه کند در پناه قانون ازوی حمایت خواهیم کرد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری گفت: اقتصاد مقاومتی اقتصادی شکوفا و پویاست که بر پایه های مستحکمی استوار است و نیاز به مشارکت بیشتر ارگان های دولتی و غیر دولتی را دارد.

انتهای پیام

کد N165982