در مناطق مختلف برگزار شد؛

تظاهرات مردمی در حمایت از عملیات ارتش سوریه علیه تروریستها

آفریقا و خاورمیانه

دمشق، حمص، جبله و مناطق دیگری در سوریه شاهد برگزاری تظاهرات مردمی در حمایت از ارتش و ادامه عملیات علیه تروریستهای مسلح بود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سوریه(سانا)، قشرهای مختلف مردم شهر جبله با برگزاری تظاهرات گسترده بر حمایت از اصول ملی و عملیات ارتش علیه گروههای تروریستی مسلح تاکید کردند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات با در دست داشتن پرچم سوریه و پارچه نوشته هایی، حمایت خود از دولت و ارتش در مقابله با چالشها و تروریسم را مورد تاکید قرار دادند.

جمعی از شهروندان با سوار شدن بر قایقهای صیادی، پرچمهای سوریه و تصاویر بشار اسد رئیس جمهوری این کشور را حمل می کردند.

شهر حمص هم شاهد تظاهرات هزاران نفر از مردم این شهر از جمله دانشجویان در حمایت از اصول ملی و عملیات ارتش علیه گروههای تروریستی بود.

شرکت کنندگان در این تظاهرات اعلام کردند همگی در یک سنگر در کنار ارتش می مانند و با هرگونه توطئه خارجی که وحدت مردمی و ثبات کشورشان را هدف قرار دهد، مقابله می کنند.

شهر دمشق هم شاهد تظاهرات مرمی در حمایت از ارتش در جنگ با تروریستهای مزدور بود که طی آن مردم بر پایبندی خود به اصول ملی و مقابله با دخالتهای خارجی در امور داخلی خود تاکید کردند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات بر ایستادگی ملت سوریه و حمایت آنها از ارتش در جنگ با تروریسم وافراط گرایی و اندیشه های تکفیری و پیروزی نهایی بر دشمنان تاکید کردند.

شهرهای درعا و ادلب هم شاهد تجمعاتی در حمایت از عملیات ارتش سوریه و محکومیت توطئه های بیگانگان بود، دانشجویان دانشگاه حلب هم با برگزاری تظاهراتی بر حمایت خود از اصول ملی و عملیات مبارزه با تروریسم تاکید کردند.