فرجی‌دانا باز هم به مجلس احضار شد

رضا فرجی‌دانا

رضا فرجی‌دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هفته آینده با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات پاسخگوی سؤالات حسین فتاحی، مقداد نجف‌نژاد، سعید اربابی و علی ایرانپور خواهد بود.

به گزارش آفتاب به نقل از  فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است پس از تبادل آخرین اخبار و اطلاعات واصله، سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی را با حضور نمایندگان وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش، و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور مورد بحث و بررسی قرار دهند.
روز سه‌شنبه نیز نشست مشترک هیأت رئیسه کمیسیون و رؤسای کارگروه‌ها برگزار می‌شود.
رضا فرجی‌دانا، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هفته آینده با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات پاسخگوی سؤالات حسین فتاحی، مقداد نجف‌نژاد، سعید اربابی و علی ایرانپور خواهد بود.
ادامه بررسی طرح مالکیت صنعتی نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.
نمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی پارلمان نیز هفته بعد لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.
کارگروه موارد خاص کمیسیون اجتماعی دوشنبه هفته آینده بررسی طرح ناظر بر تأسیس و فعالیت سازمان‌های مردم نهاد (غیردولتی) را ادامه می‌دهند.
کد N165188