آیت‌الله رازینی:اقتصاد مقاومتی یک ضرورت است

آیت‌الله رازینی در حاشیه اختتامیه پانزدهمین اجلاس دور چهارم مجلس خبرگان رهبری گفت: اقتصاد مقاومتی یک ضرورت است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این عضو مجلس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران با اشاره به جایگاه خبرگان رهبری در نظام جمهوری اسلامی ایران و وظایف ذاتی خبرگان تصریح کرد: نمایندگان خبرگان منتخبین مردم هستند و یکی از وظایف اصلی خبرگان، انتخاب رهبری در موقع لازم است.

وی با بیان این‌که اعضای خبرگان رهبری باید در ارتباط با مسائل کشور اشراف داشته باشند، با اشاره به حضور میهمانانی در اجلاس خبرگان گفت: مسوولان کشوری در جمع اعضای خبرگان رهبری حضور پیدا می‌کنند، گزارش عملکرد می‌دهند و اعضای خبرگان نیز نظرات و پیشنهادات خود را مطرح می‌کنند.

رازینی با اشاره به حضور عباس عراقچی معاون وزیر خارجه و عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان در اجلاس خبرگان گفت: ایشان در جمع اعضای خبرگان مباحث خوب و مفیدی را مطرح کردند و اعضا را در جریان مسائل مربوط به مذاکرات هسته‌ای قرار دادند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری همچنین با اشاره به حضور طیب‌نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی در جمع اعضای خبرگان و ارائه گزارشی از سوی وی در مورد سیاست‌های اقتصادی و اقدامات صورت گرفته در مورد موضوع اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی و اجرای سیاست‌های ابلاغی در این ارتباط از سوی مقام معظم رهبری یک ضرورت است.

وی با بیان این‌که براساس اقتصاد مقاومتی باید با نگاه به درون و توانمندی‌های کشور مشکلات مردم را حل و فصل کنیم و کشور را در مسیر پیشرفت قرار دهیم، گفت: در واقع باید به برداشت‌های خود تکیه کنیم به نحوی که تحریم‌های خارجی مانع پیشرفت کشور نشوند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر حماسه اقتصادی گفت: در راستای تحقق این موضوع و همچنین براساس اقتصاد مقاومتی باید روی پای خود بایستیم تا بتوانیم کشور را حتی به بدون نفت نیز اداره کنیم.

انتهای پیام

کد N164881