یک پنجم سربازان ارتش آمریکا مشکلات روانی دارند

سیاسی

یک تحقیق جدید نشان می‌هد که حدود 20 درصد از کسانی که وارد ارتش آمریکا می‌شوند با ناراحتی‌ها و بیماری‌های روانی خدمت را آغاز می‌کنند.

یک تحقیق جدید نشان می‌هد که حدود 20 درصد از کسانی که وارد ارتش آمریکا می‌شوند با ناراحتی‌ها و بیماری‌های روانی خدمت را آغاز می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه نیویورک دیلی نیوز، در این تحقیق جدید روان شناختی مشخص شد، مشکلات روحی و روانی رایج نظیر افسردگی و وحشت و ترس هستند که 20 درصد از سربازان پیش از ورود به ارتش آمریکا از آن رنج می‌برند و همین امر باعث بروز تردید درباره ارزیابی‌های نظامی ارتش آمریکا در به خدمت گرفتن سربازان شده است.

در این تحقیق همچنین آمده که بیش از هشت درصد از این سربازان قصد پایان دادن به زندگی‌اشان را داشتند و 1.1 درصد هم تلاش کردند تا خودکشی کنند.

این نظرسنجی و تحقیق از 5428 پرسنل در پایگاه‌های ارتش آمریکا در سراسر ایالات متحده صورت گرفته است.

یک تحقیق دیگر مساله افزایش نرخ خودکشی در میان اعضای ارتش را از 2004 تا 2009 و از میان افرادی که در افغانستان یا عراق خدمت کردند، بررسی کرد. همچنین مشخص شد که میزان خودکشی در میان سربازانی که در صحنه نبرد به خدمت گرفته نشدند، افزایش یافته است.

رونالد کسلر، جامعه‌شناس دانشگاه هاروارد گفت: این افراد که به ارتش می‌پیوندند، افراد عادی نیستند. آنها پیشینه‌ای از ناتوانی‌ها و ‌آرام روحی و روانی دارند. آنها بیشتر می‌خواهند بجنگند.

در این تحقیق همچنین مشخص شد که 25 درصد از سربازان مشکلات روانی را تجربه کردند و از این میان می‌توان به شش درصد افسردگی، 9 درصد استرس پس از حادثه، و تعدادی هم تلاش برای خودکشی اشاره کرد که از 1.1 دصد به 2.4 درصد افزایش یافته است.

یکی از دلایل برای افزایش این آمارها، احتمالا تلاش برای پر کردن درجه‌های نظامی در جریان جنگ‌های عراق و افغانستان است.

انتهای پیام

کد N164334