۰

بقاع متبرکه برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده می‌شوند

  • ۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

مسئول کمیته تبلیغات و روابط عمومی ستاد برگزاری طرح آرامش بهاری در سازمان اوقاف و امور خیریه، از آمادگی بقاع متبرکه برای پذیرایی از زائران و مسافران نوروزی در ایام عید خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، رضا مفید در تشریح اقدامات این روابط عمومی در خصوص طرح آرامش بهاری اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن طرح نوروزی آرامش بهاری در امامزادگان واجب التعظیم و بقاع متبرکه سراسر کشور و ضرورت آمادگی سازمان اوقاف برای میزبانی از زائران و مسافران نوروزی، نشست‌هایی برای هماهنگی بیشتر در سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شده است.

مفید اضافه کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه در این راستا در ایام تعطیلات نوروز با تشکیل ستاد طرح نوروزی آرامش بهاری و ستاد خبری و اطلاع رسانی، خدمات دهی به مردم عزیز کشورمان را در سر لوحه کار خود قرار داده است.

مسئول کمیته تبلیغات و روابط عمومی ستاد طرح آرامش بهاری، بهره گیری از تبلیغات محیطی، تهیه و توزیع جزوه‌های آموزشی و پخش تیزر را از جمله اقدامات روابط عمومی سازمان اوقاف در این مورد عنوان کرد.

مفید همچنین برگزاری نشست خبری طرح آرامش بهاری با حضور معاونان و مدیران سازمان در برنامه‌های صدا و سیما، تولید محتوا، خبر و ارسال پیامک را از جمله دیگر برنامه‌های این روابط عمومی در اطلاع رسانی طرح نوروزی آرامش بهاری عنوان کرد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.