قرعه کشی رقابت های نهایی لیگ جهانی

تیم سپک تاکرا ایران با ژاپن، چین و برونئی همگروه شد

مالزی

کوالالامپور - ایرنا - تیم ملی سپک تاکرا ایران در دور نهایی لیگ جهانی با تیم های ژاپن، چین و برونئی همگروه شد.

به گزارش ایرنا، آیین قرعه کشی رقابت های نهایی لیگ جهانی روز سه شنبه در کوالالامپور مالزی برگزار شد و تیم ایران در گروه چهارم با تیم های ژاپن ، چین و برونئی مسابقه می دهد.

تیم ایران در نخستین بازی خود در این گروه ساعت 18 فردا (چهارشنبه) به وقت محلی مقابل تیم چین قرار می گیرد.

تیم سپک تاکرا مردان ایران در دومین بازی خود ساعت 11 و 45 دقیقه روز پنجشنبه به وقت محلی مقابل تیم ژاپن قرار می گیرد و در آخرین رقابت این گروه عصر همانروز با تیم برونئی بازی می کند.

در گروه یک این رقابت ها نیز تیم های هند، تایلند و آلمان قرار گرفته اند و تیم های سنگاپور، فرانسه و مالزی در گروه دوم به رقابت می پردازند.

تیم های اندونزی، آمریکا و کره جنوبی نیز در گروه سوم این رقابت ها قرار گرفته و رقابت می کنند.

قرعه کشی رقابت های زنان در رشته سپک تاکرا نیز روز سه شنبه برگزار شد و تیم های تایلند، اندونزی و چین در گروه یک، ویتنام، میانمار و کره جنوبی در گروه دوم و تیم های مالزی، ژاپن و هند نیز در گروه سوم رقابت می کنند.

در این رقابت ها 12 تیم برتر جهان متشکل از تایلند، مالزی، اندونزی، کره جنوبی، هند، ایران، ژاپن، سنگاپور، چین، برونئی، آلمان و آمریکا با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

حمید جعفری پور از استان فارس، جمیل کر از استان گلستان، وحید ملکی و حسین مشکبار از استان زنجان و مهرداد جعفری از استان کرمانشاه بازیکنان تیم ملی سپک تاکرا ایران هستند.

این تیم را مهدی رضایی به عنوان سرمربی و علی فولادی راد به عنوان سرپرست همراهی می کنند.

محمد علی پور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی نیز امشب به هیات تیم سپک تاکرا در کوالالامپور ملحق می شود.

رییس انجمن سپک تاکرای ایران پیش از این اعلام کرده است حضور در مسابقات لیگ جهانی مالزی پیش درآمدی برای شرکت تیم ایران در بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی است.

تیم ملی سپک تاکرا ایران در سه دور قبلی لیگ جهانی شرکت کرده و به تناوب با همه تیم های قدرتمند جهان روبرو شده است.

آساق**د.م**1611
کد N161650