کاپریلس: سازمان ملل به دروغ های دولت ونزوئلا توجه نکند

ونزوئلا,سازمان ملل

مادرید- ایرنا-ˈانریکه کاپریلسˈ رهبر حزب مخالف ونزوئلا از سازمان ملل خواست که حق حرف زدن به مخالفان را بدهد و به ˈ دروغ ˈهای دولت ونزوئلا توجه نکند.

به گزارش ایرنا و به نقل از خبرگزاری اروپاپرس، کاپریلس در حالی این سخنان را بیان کرد که ˈالیاس خائواˈ وزیر خارجه ونزوئلا روز دوشنبه در کمیسیون حقوق بشر از نا آرامی ها و خشونت ها در کشورش صحبت کرده بود.

رهبر جناح مخالف در صفحه اینترنتی خود نوشت: ما از سازمان ملل تقاضا کردیم که به ما اجازه دهد که در مورد حقایق آنچه که رخ می دهد اطلاع بدهیم و فقط ˈداستان های پر از دروغیˈ که دولت ونزوئلا می گوید را نشنوند.

وی همچنین سخنان خائوا که اطمینان داده بود در ونزوئلا نا خرسندی های اجتماعی وجود ندارد را به زیر سوال برد و افزود: در ونزوئلا، نا خرسندی اجتماعی نسبت به بحران وخیم و هرج و مرج اقتصادی وجود دارد و باید به تک تک این موارد رسیدگی کرد.

کاپریلس همچنین خبر داد که در راستای مخالفت های اجتماعی، یک ˈتظاهرات ملیˈ دیگر به دلیلˈکمبود مایحتاجˈها در راه است و آنها علیه این کمبود ها به اعتراض خواهند پرداخت.

رهبر حزب ائتلافی افزود: مشکلات وخیمی که کشور ما هر روز آنها را تجربه می کند، موجب اتحاد ونزوئلایی ها شده و این چیزی است که دولت آن را نمی خواهد.

اروپام**1234**1485 ** 1064
کد N161493