جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه: هیچ هدفی از برد موشک های ما خارج نیست

مهر نوشت:

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اذعان دشمن به توان بازدارندگی نظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: هیچ هدفی از تیر رس سلاح های دور برد سپاه پاسداران خارج نیست.
سردار عبدالله عراقی پیش از ظهر امروز در اولین یادواره 110 شهید توپخانه پدافند هوایی استان کرمانشاه که در تالار بعثت این شهر برگزار شد، گفت: شهدای ما با عهد و پیمانی که به خدای خود بسته بودند عمل کرده و با نثار جان خود، در راه دفاع از ارزش های الهی گام برداشتند.
او گفت: ما در ابتدای جنگ بسیار مبتدی بودیم و در مقابل ارتش تا دندان مسلح صدام، حرفی برای گفتن نداشتیم، اما همین شهدا با خلوص نیت به میدان آمده و با کمترین امکانات و تجهیزات به جنگ دشمن رفتند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور نیز به دست بیگانگان بیفتد.
سردار عراقی گفت: امروز به برکت خون شهدا به جایی رسیده ایم که سلاح های دور برد نیروی زمینی سپاه هر هدفی را نشانه می گیرد، امروز دشمنان اسلام به خوبی از توان دفاعی بازدارنده ایران مطلع و آگاه هستند.
او گفت: اینکه دشمن مدام اعلام می کند که همه گزینه ها را بر روی میز دارد، اما اقدامی نمی کند از سر دلسوزی و ترحم نیست، بلکه نشانه ناتوانی آنها در برابر نیروی تدافعی نظام جمهوری اسلامی است.
او گفت: امروز با تکیه بر علم و فناوری خود و نیز استفاده از تجربه های پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در صحنه های مختلف جهانی حضوری مقتدرانه داریم و به عنوان یکی از قدرت های دنیا شناخته شده ایم.
45231

کد N161480