تقدیر یک عضو خبرگان از تقدیم به موقع لایحه بودجه سال 93 به مجلس

یک عضو مجلس خبرگان از تقدیم به موقع لایحه بودجه سال 93 به مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آیت الله بهشتی دومین ناطق پیش از دستور اجلاسیه پانزدهم مجلس خبرگان رهبری طی سخنانی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن حضور جوانان و نوجوانان در این گونه مراسم و راهپیمایی ها را بسیار مهم ارزیابی کرد.

وی همچنین از دستاوردهای مختلف انقلاب اسلامی در زمینه های گوناگون یاد کرد و افزود: :«مردم ما واقفند که نظام اسلامی طی 35 سال گذشته چه دستاوردهای مهمی را در زمینه پزشکی صنعت، کشاورزی و تولید مقالات علمی و تأسیس مراکز علمی و انرژی هسته ای بدست آورده است».

وی ادامه داد: «به اعتراف نهادهای مختلف بین المللی ایران به دلیل پیشرفت های عظیم علمی در جایگاه برتری قرار دارد»

بهشتی با تشکر از دولت محترم از تقدیم به موقع لایحه بودجه سال 93 به مجلس شورای اسلامی، این امر را بسیار سنجیده و پسندیده ارزیابی نمود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بحث انرژی هسته ای و توافق نامه ژنو پرداخت.

وی همچنین از اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری سخن گفت و از قوای سه گانه خواست ابتدا آنها از خود شروع کنند اقتصاد مقاومتی بوده و از ریخت و پاش های بیهوده و مصرف زدگی بی حد و حصری که بعضاً مشاهده می شود پرهیز کنند تا بعد چنین روحیه ای به جامعه سرایت نماید.

این عضو مجلس خبرگان رهبری از برخی ناهنجاری‌های فرهنگی در سطح جامعه اسلامی انتقاد کرد و تصریح کرد: «چرا باید در برخی همایش ها و گروه‌ها حرکاتی صورت گیرد که موجب وهن احکام اسلامی شود و هنجار شکنی صورت پذیرد؟»

وی در ادامه بر ضرورت تولید نسل و ایجاد بسترهای لازم و قرارداده مشوق های گوناگون از سوی نهادهای مربوطه تصریح کرد و افزود: «مسئولان مشوق های لازم را در این خصوص، تدبیر نمایند آن هم تدبیر عملی، نه اکتفاء به حرف!».

انتهای پیام

کد N161029