مذاکره با آمریکا و پاسخ به تهدیدهای رژیم صهیونیستی درصدر نظرسنجی مهمترین جمله سال رهبر انقلاب

نظرسنجی

تهران - ایرنا - نتایج اولیه نظرسنجی درباره مهم ترین و به یادماندنی ترین جمله رهبر انقلاب در سال 92 نشان می دهد که موضوع «مذاکره با آمریکا» و «پاسخ به تهدیدهای رژیم صهیونیستی» تا به امروز 12 اسفندماه جاری در صدر قرار دارند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، برای این نظرسنجی تا لحظه انتشار این خبر، بیش از 2 هزار نظر و بالغ بر 10 هزار پیامک به این دفتر ارسال شده است.

بر اساس نتایج اولیه، پرتکرارترین موضوع در پیامک ها تا امروز موضوع «مذاکره با آمریکا» و همچنین پرتکرارترین موضوع در نظرات سایت تا امروز موضوع «پاسخ به تهدیدهای رژیم صهیونیستی» است.

نتیجه نهایی این نظرسنجی را دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای در روز بیستم اسفندماه اعلام می کند.

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای در سه سال گذشته (سال های 89، 90 و 91)، مهم ترین و به یادماندنی ترین جمله رهبر انقلاب اسلامی را از نگاه مردم به صورت نظرسنجی منتشر می کند.

در سال 91 مردم جمله «من دیپلمات نیستم، من انقلابی ام» در موضوع مذاکره با آمریکا را به عنوان به یادماندنی ترین جمله سال رهبر معظم انقلاب انتخاب کردند.

امسال نیز از مردم خواسته شده است تا مهم ترین و به یادماندنی ترین جمله حضرت آیت الله خامنه ای را در سال جاری اعلام کنند.

عموم مردم می توانند نظرات خود را از طریق پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای به نشانی اینترنتی http://farsi.khamenei.ir ارسال کنند یا به شماره 20110 پیامک بفرستند.

هموطنان برای سهولت در انتخاب می توانند از جملات برگزیده که همین پایگاه اطلاع رسانی منتشر شده است و یا صفحات «بیانات»، «پیام ها» و جستجو، عبارت مورد نظر خود را بیابند.

این نظرسنجی تا بیستم اسفندماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

سیام**2025**1572
کد N159999