ارتش سوریه 30 تروریست را در منطقه یبرود به هلاکت رساند

یبرود

تهران-ایرنا- ارتش سوریه روز دوشنبه در نبرد با تروریست ها در منطقه ˈیبرودˈ واقع در ریف دمشق توانست با استفاده از کمین، 30 تن از آنها را به هلاکت برساند.

پایگاه خبریˈروسیا الیومˈ روز دوشنبه گزارش داد: درگیری های خشونت آمیزی میان ارتش سوریه و تروریست های جبهه النصره و جبهه اسلامی در شهرک صنعتی ˈشیخ نجارˈواقع در حومه شرقی حلب به وقوع پیوست.

براساس این گزارش،30 تن از تروریست هایی که از داخل خاک لبنان آمده بودند و قصد داشتند خود را به یبرود برسانند،در کمین نیروهای ارتش سوریه در این منطقه کشته شدند.

همچنین توپخانه ارتش و نیروی هوایی آن، پایگاه ها و مواضع جبهه النصره را هدف حملات خود قرارداد که در پی آن یکی از مسوولان این جبهه نزدیک مرز سوریه با لبنان به هلاکت رسید.

درگیری هایی نیز میان ارتش و تروریست ها در منطقه میانی سوریه در جاده بین المللی نزدیک به ایست بازرسی ˈغربالˈ روستای مورک در حومه شمال حماه رخ داد.

گزارشگر ˈروسیا الیومˈ در دمشق درباره تحولات جاری در این کشور نیز گفت: عملیات ارتش سوریه در برخی مناطق جبهه جنوبی مانند حومه درعا، الحراک، و غریات شرقی و غربی ادامه یافت و مواضع تروریست های مخالف نظام سوریه هدف قرار گرفت.

بر اساس این گزارش ارتش سوریه همچنین یک قایق حامل تروریست ها در شرق دیرالزور را هدف قرار داد که بر اثر آن همه سرنشینان آن کشته شدند.

براساس اعلام منابع سوری، نیروهای ارتش این کشور موفق شدند یک تونل چهل متری را با تعدادی از تروریست هایی که در داخل آن بودند در منطقه نزله الردیسات در دیرالزور منهدم کنند.

مترجمام**9329**1856
کد N159916