در پیامی از سوی دفتر رییس جمهوری صورت گرفت

قدردانی از همه اقشار استان هرمزگان در دومین سفر کاروان تدبیر و امید

رييس‌جمهور,هيات دولت,هرمزگان,سفر روحاني

دفتر رییس جمهور در پیامی از استقبال، حضور و میهمان‌نوازی مردم خونگرم و شهیدپرور استان هرمزگان در جریان دومین سفر کاروان تدبیر و امید به این استان تقدیر و تجلیل کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ متن کامل نامه دفتر رییس جمهور به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سفرکاروان تدبیر و امید به استان هرمزگان و دیدار و‏‏گفت وگو با شما مردم غیور و شهید پرور آن استان که تجلی ایمان و امید بود، تکلیف و مسئولیت خدمت‏گزاران را در دولت دو چندان ساخت و افق های روشنی را برای کار و تلاش بیشتر فراهم نمود.

لذا، برخود فرض می دانیم ازطرف ریاست محترم جمهوری و هیات همراه، ضمن ستایش و تشکر صمیمانه و عمیق ازاستقبال و میهمان نوازی گرم همه مردم شریف استان هرمزگان، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه هرمزگان، نمایندگان شریف مردم استان در مجلس شورای اسلامی، علمای اعلام و روحانیت معزز، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان سرافراز، نیروهای فداکارامنیتی، انتظامی و نظامی خصوصاً نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاهیان و بسیجیان عزیز، استاندار و مسئولان محلی، اصحاب رسانه، رسانه ملی و سایرگروه‌های مردمی، توفیقات و سربلندی همگان را از خدواند متعال مسئلت نماییم.

به فضل الهی و با همکاری یکایک مردم مهربان آن دیار، پیشرفت و توسعه روزافزون در پرتو اهداف عالیه دولت «تدبیر و امید» محقق خواهد شد.

دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران

انتهای پیام

کد N159658