نماینده جهاد اسلامی فلسطین در تهران:

تنها راه مبارزه با رژیم صهیونیستی مقاومت مسلحانه است

ابوشریف

تهران - ایرنا - نماینده جهاد اسلامی فلسطین در تهران با تاکید بر ضرورت و اهمیت ادامه مبارزه با رژیم صهیونیستی و ادامه خط مقاومت گفت: تنها راه مبارزه با رژیم صهیونیستی در این منطقه، مقاومت مسلحانه است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «ناصر ابوشریف» روز دوشنبه در مراسم بزرگداشت شهادت «سلیمان خاطر» یکی از شهدای اصلی محور مقاومت علیه رژیم صهیونیستی افزود: صهیونیست ها امروز به دنبال سلطه بر منطقه هستند و هرگونه سازش یا حرکت در جهت عادی سازی با این رژیم جنایت علیه مسلمانان است.

وی با تقدیر از برگزارکنندگان مراسم بزرگداشت شهادت سلیمان خاطر اظهار داشت: اقدام جمهوری اسلامی ایران در حمایت از جریان مقاومت و همچنین نامگذاری خیابان های پایتخت به نام شهدای محور مقاومت از جمله شهید سلیمان خاطر قابل تقدیر است.

ابوشریف همچنین با اشاره به اقدام قهرمانانه شهید سلیمان خاطر به عنوان یکی از شهروندان مصری در به هلاکت رساندن تعدادی از صهیونیست ها گفت: متاسفانه رژیم اسبق مصر، سلیمان خاطر را به عنوان یک قاتل محاکمه کرد و او را به زندان انداخت و مدت کوتاهی بعد سلیمان خاطر در زندان به طرز فجیعی به شهادت رسید.

نماینده جهاد اسلامی فلسطین در تهران گفت: شهادت سلیمان خاطر به شدت مخالف هرگونه عادی سازی روابط میان ملت ها و کشورهای منطقه با رژیم صهیونیستی بود اما امروز متاسفانه شاهد برخی تلاش ها در منطقه برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستیم.

وی افزود: با وجود این که رژیم اسبق مصر به دنبال روابط عادی با اسراییل بود اما مردم مصر همواره مخالف صهیونیست ها بوده و حتی امروز شاهدیم که مردم اردن هم خواستار اخراج سفیر اسراییل از کشورشان هستند و این رویکرد نشان می دهد که اکثریت ملت های منطقه همچون سلیمان خاطرها به طور جدی مخالف صهیونیست ها هستند.

سیام(3)**1723**9132
کد N159098