وزارت امورخارجه اعلام ‎كرد؛

هموطنان از سفرهای غیر ضروری به تایلند خودداری كنند

سیاست خارجی

اغلب هتل‌هایی که ایرانیان در آن‌ها اقامت دارند. در اطراف مناطق درگیری در بانکوک بوده و هموطنان ایرانی جهت خرید از فروشگاه‌ها، بدون توجه به عمق نا‌آرامی‌ها، در این مناطق تردد می‌نمایند. که وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران، این هموطنان عزیز را به رعایت کلیه مسائل ایمنی دعوت می‌نماید.

پایگاه اطلاع رسانی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با درج اطلاعیه‌ای، مجدداً خواستار خودداری هموطنان کشورمان از انجام سفر غیر ضروری به کشور تایلند شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در این اطلاعیه آمده است:

در آستانه تعطیلات نوروزی و افزایش تبلیغات آژانس‌های مسافرتی جهت ترغیب هموطنان ایرانی به منظور انجام سفرهای توریستی و تفریحی به کشور تایلند، به اطلاع کلیه هموطنان کشورمان می‌رساند، با توجه به اعلام وضعیت فوق العاده در کشور تایلند و تداوم نا‌آرامی‌ها در برخی نقاط این کشور، ضمن یادآوری توصیه‌های ایمنی به اتباع ایرانی مقیم آن کشور، موکداً توصیه می‌گردد. از انجام مسافرت‌های غیر ضروری به تایلند تا بازگشت اوضاع داخلی به حالت عادی خودداری نمایند.

این اطلاعیه همچنین می‌افزاید: اغلب هتل‌هایی که ایرانیان در آن‌ها اقامت دارند. در اطراف مناطق درگیری در بانکوک بوده و هموطنان ایرانی جهت خرید از فروشگاه‌ها، بدون توجه به عمق نا‌آرامی‌ها، در این مناطق تردد می‌نمایند. که وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران، این هموطنان عزیز را به رعایت کلیه مسائل ایمنی دعوت می‌نماید.

کد N158968