حضور گروه سپاسد در جمع پنج رتبه نخست کشور در ارزیابی جهانی سازمان دانشی برتر

سپاه پاسداران,سپاه,قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء

گروه تخصصی سپاسد از رده‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در سومین ارزیابی جهانی سازمان دانشی برتر‏ یکی از پنج رتبه برتر ایران را به خود اختصاص داد.

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گروه تخصصی سپاسد در سومین دوره ارزیابی جایزه جهانی سازمان دانشی برتر سال 1392 (2013-MAKE) پس از چند مرحله ارزیابی فنی و بررسی­‌های میدانی، در مراسم داوری و انتخاب سازمان­‌های دانشی برتر کشور موفق شد که جایزه ملی سطح چهارم را کسب کند.

بنابراین گزارش، گروه تخصصی سپاسد با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند مدیریتی و با در اختیار داشتن ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته روز توانایی اجرای انواع سد‏، ساختمان نیروگاه‌های برق‌آبی، خطوط ریلی مترو و تأسیسات وابسته، احداث شبکه‌های آبیاری و زهکشی، خطوط انتقال برق فشار قوی، سازه‌های بتنی بلند و... را دارد و در چارچوب ارزش‌های خود در راستای حرکت به سمت سازمان یادگیرنده و بهره‌ور، با اقدام به پیاده‌سازی نظام مدیریت دانش و با هدف ارزیابی و ارتقای خود در نظام مدیریت دانش از الگوی جایزه جهانی MAKE استفاده نموده است.

جایزه جهانی سازمان دانشی برتر MAKE (Most Admired Knowledge Enterprise ) از سال 1998 با همکاری موسسه تحقیقات مدیریت دانش و سرمایه فکری Teleos و شبکه جهانی دانش (Network Knowledge) به صورت سالیانه برگزار می‌شود این جایزه به دنبال شناساندن سازمان‌هایی است که در خلق ارزش برای ذی‌نفعان خود از طریق تبدیل دانش‌ها و سرمایه‌های فکری صریح و ضمنی به محصولات و یا خدمات‏، راهکار‌های بهتری نسبت به سازمان‌های دیگر دارند.

انتهای پیام

کد N158135