تقدیر تشکل های شاهد و ایثارگر از رییس جمهوری

بیناد شهید,تقدیر

تهران-ایرنا- تشکل های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امورایثارگران باصدور بیانیه ای از دستور رییس جمهوری به دستگاه های اجرایی برای اجرای قانون خدمات رسانی به ایثارگران تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش یکشنبه شب ایرنا، در بخشی از این بیانیه با اشاره به سخنان رییس جمهوری در جمع مردم استان هرمزگان آمده است: پرداخت مطالبات حقه و قانونی ایثارگران و آزادگان از طریق اجرای مصوبات تبصره 13، حاکی از تداوم و استمرار تدابیر عالمانه ای است که شور و امید را بیش از پیش در این قشر عظیم بارور ساخته و آهنگ توجه به آنان را معطوف ساخته است.

نویسندگان این بیانیه با قدردانی از انتصاب حجت الاسلام و المسلیمن «سید محمد علی شهیدی» به ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران آورده اند: رویکرد جدید این نهاد در خصوص توانمندسازی و بهره وری از استعدادها ، ظرفیت ها و قابلیت های ممتاز ایثارگران در راستای تحقق خواسته هایشان بارز و مشهود است.

در بخش دیگری از این بیانیه که به امضای 16 تشکل شاهد و ایثارگر رسیده، آمده است: تشکل های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن استقبال و ارج گذاری این اقدام شایسته ، مراتب تشکر خاص خویش و سپاس و حمایت کلیه نخبگان و سرآمدان تشکل های شاهد و ایثارگر کشور را از رییس جمهوری اعلام می کنند.

در این بیانیه آمده است : این قدردانی به رسم یادبود و تجدید میثاق دوباره با دولت تدبیر و امید در راه حفظ کرامات و ارزشهای والای انسانی و استقرار آرمان های جاوید امام راحل(ره) و پاسداشت خون شهدای والا مقام و پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) تقدیم می شود.

اجتمام(1) 1293 1568
کد N157579