۰

تقدیر تشکل های شاهد و ایثارگر از رییس جمهوری

  • ۱۰بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
بیناد شهید,تقدیر

تهران-ایرنا- تشکل های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امورایثارگران باصدور بیانیه ای از دستور رییس جمهوری به دستگاه های اجرایی برای اجرای قانون خدمات رسانی به ایثارگران تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش یکشنبه شب ایرنا، در بخشی از این بیانیه با اشاره به سخنان رییس جمهوری در جمع مردم استان هرمزگان آمده است: پرداخت مطالبات حقه و قانونی ایثارگران و آزادگان از طریق اجرای مصوبات تبصره 13، حاکی از تداوم و استمرار تدابیر عالمانه ای است که شور و امید را بیش از پیش در این قشر عظیم بارور ساخته و آهنگ توجه به آنان را معطوف ساخته است.

نویسندگان این بیانیه با قدردانی از انتصاب حجت الاسلام و المسلیمن «سید محمد علی شهیدی» به ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران آورده اند: رویکرد جدید این نهاد در خصوص توانمندسازی و بهره وری از استعدادها ، ظرفیت ها و قابلیت های ممتاز ایثارگران در راستای تحقق خواسته هایشان بارز و مشهود است.

در بخش دیگری از این بیانیه که به امضای 16 تشکل شاهد و ایثارگر رسیده، آمده است: تشکل های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن استقبال و ارج گذاری این اقدام شایسته ، مراتب تشکر خاص خویش و سپاس و حمایت کلیه نخبگان و سرآمدان تشکل های شاهد و ایثارگر کشور را از رییس جمهوری اعلام می کنند.

در این بیانیه آمده است : این قدردانی به رسم یادبود و تجدید میثاق دوباره با دولت تدبیر و امید در راه حفظ کرامات و ارزشهای والای انسانی و استقرار آرمان های جاوید امام راحل(ره) و پاسداشت خون شهدای والا مقام و پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) تقدیم می شود.

اجتمام(1) 1293 1568

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.