ارتباط مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) با ۱۱۵ کشور دنیا

رييس مجمع جهاني اهل بيت,مجمع اهل بيت

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) در دیدار با مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: مجمع جهانی اهل بیت(ع) در حال حاضر با ۱۱۵ کشور دنیا در ارتباط است.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) در دیدار با مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: مجمع جهانی اهل بیت(ع) در حال حاضر با ۱۱۵ کشور دنیا در ارتباط است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این دیدار آیت‌الله محمد حسن اختری با اشاره به این‌که «مجمع جهانی اهل بیت(ع) در حال حاضر با ۱۱۵ کشور دنیا در ارتباط است» اظهار کرد: ایجاد یک جامعه پیشرفته که بتوانیم جوانان را در آن با اهل بیت(ع) آشنا کنیم هدف ما است.

اختری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این‌که «امروز نیز رهبر فرزانه انقلاب جوانان را به میدان فراخوانده تا استعداد قشر جوان کشور به کار گرفته شود» تصریح کرد: نظام اسلامی میدان را برای همه جوانان باز کرده و امکانات در اختیار آنها گذاشته است تا در راه پیشرفت و تعالی قدم بردارند.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با بیان این‌که «آگاهی پیدا کردن، هوشیار بودن و بصیرت تاکید رهبر فرزانه انقلاب برای جوانان کشور است» افزود: بصیرت به معنای شناختن دقیق و صحیح راه درست از انحراف است.

در ادامه این دیدار حجت‌الاسلام مهدوی، مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: برنامه ریزی صحیح فرهنگی نقش مهمی در گسترش فرهنگ اهل بیت (ع) در جامعه دارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان افزود: ترویج و گسترش فرهنگ قرآنی و اهل بیت (ع) در میان جوانان باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد زیرا تنها راه نجات ما از آسیب‌های اجتماعی و اخلاقی تمسک به قرآن و آموزه‌های دینی است.

وی اظهار کرد: باید برای رهایی از تاریکی‌ها و گمراهی‌ها، تمام همت خود را به کار بندیم و با همدلی و همیاری در ترویج فرهنگ قرآن و اهل بیت، نقشی موثر ایفا کنیم.

مهدوی در پایان سخنان خود تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی از همه توان مادی و معنوی خود در جهت ترویج و تبیین مبانی اهل بیت(ع) استفاده خواهد کرد و در این مسیر از مشاوره و راهنمایی‌های سازنده و مفید شخصیت‌های علمی و مذهبی استقبال خواهد کرد.

انتهای پیام

کد N156247