حقیقت‌پور خبر داد

وزیر کشور ‌‌آزادی مرزبانان ایرانی را تأیید نکرد

مرز,امنیت

همشهری آنلاین: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بنده تماسی که دقایقی پیش با وزیر کشور ‌مسئول پیگیری‌ پرونده ۵ سرباز ربوده شده ایرانی داشتم، وی اعلام کرد چنین امری تاکنون تأیید نشده و پاکستان خبر آزادی مرزبانان ایرانی را تأیید نمی‌کند.

دفاع > امنیت- همشهری آنلاین:
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بنده تماسی که دقایقی پیش با وزیر کشور ‌مسئول پیگیری‌ پرونده ۵ سرباز ربوده شده ایرانی داشتم، وی اعلام کرد چنین امری تاکنون تأیید نشده و پاکستان خبر آزادی مرزبانان ایرانی را تأیید نمی‌کند.

منصور حقیقت‌پور دقایقی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبیل‌ اظهار داشت: بنده تماسی که دقایقی پیش با وزیر کشور داشتم که به عنوان مسئول پیگیری این پرونده هستند، در جریان صحت این خبر قرار گرفتم که وزیر کشور اعلام کرد چنین امری تاکنون تأیید نشده و پاکستان خبر آزادی مرزبانان ایرانی را تأیید نمی‌کند.

وی در ادامه تصریح کرد: ما تمام تلاشمان را به کار گرفتیم تا از طریق سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاکستان موضوع را به جد دنبال کنیم تا پنج مرزبان جمهوری اسلامی ایران که در روزهای گذشته ربوده شدند، آزاد شده و به کشورمان باز گردند.

حقیقت‌پور خاطر نشان کرد: اگر آزادی این مرزبانان از طریق کشور پاکستان انجام شود به صورت شفاف و روشن اطلاع‌رسانی می‌شود و ما از طریق وزارت کشور این موضوع را اطلاع‌رسانی می‌کنیم.