تقدیر و تشکر قوه قضاییه از مردم و مسئولان استان کرمانشاه

سیاست داخلی

مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه همچنین همکاری خبرگزاری‌ها و مطبوعات در پوشش کامل خبری این سفر را بسیار مثبت اعلام و از مدیران عامل خبرگزاری‌ها و مسئولان روزنامه‌های مختلف و خبرنگاران این رسانه‌ها نیز تشکر کرد.

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه سفر آیت الله آملی لاریجانی و هیئت عالی قضایی به استان کرمانشاه را مثبت ارزیابی کرد و انجام موفقیت آمیز آن را مرهون همکاری و همدلی مردم و مسئولان اجرایی و قضایی این استان دانست.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه حسن رحیمی با ابراز امیدواری نسبت به ثمر رسیدن هر چه سریع‌تر مصوبات سفر استانی رئیس قوه قضاییه به استان کرمانشاه از تلاش، فعالیت و برنامه‌ریزی مناسب رسانه ملی در انعکاس گزارش‌های سفر هیئت عالی قضایی به استان کرمانشاه و پوشش مناسب خبری سفر نمایندگان ویژه رئیس قوه قضاییه به شهرستانهای استان تقدیر کرد.

مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه همچنین همکاری خبرگزاری‌ها و مطبوعات در پوشش کامل خبری این سفر را بسیار مثبت اعلام و از مدیران عامل خبرگزاری‌ها و مسئولان روزنامه‌های مختلف و خبرنگاران این رسانه‌ها نیز تشکر کرد.

حسن رحیمی همچنین با اشاره به مصوبات جلسه مسئولان عالی قضایی در استان کرمانشاه افزود: اختصاص بودجه لازم به منظور تأمین و نوسازی تجهیزات و ساختمانهای دادگستری و سازمانهای تابعه استان نشان از توجه رئیس قوه قضاییه به این استان دارد.

وی جذب ۲۰۰ نفر جهت تکمیل نیروی انسانی دستگاه قضایی استان، اعطای ۵ روز مرخصی به زندانیان دارای شرایط، پیشنهاد عفو به زندانیان بیمار، زنان و سالخوردگان دارای شرایط و پیگیری احداث یک مجتمع بزرگ قضایی در مرکز استان کرمانشاه را از دیگر مصوبات سفر رئیس قوه قضاییه به استان کرمانشاه دانست.

مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه افزود: بر خود لازم می‌دانم مراتب تقدیر و تشکر قوه قضاییه از مساعدت، همکاری و همدلی صمیمانه نماینده محترم ولی فقیه، استاندار، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی استان و تمامی ارگان‌ها و نهادهای مرتبط با این سفر در مرکز استان و شهرستانهای مختلف کرمانشاه را اعلام دارم.

رحیمی همچنین زحمات مسئولان عالی قضایی به عنوان نمایندگان رئیس قوه قضاییه در عزیمت به شهرستانهای استان جهت بررسی مشکلات قضایی مردم و دیدار با قضات و کارکنان دادگستری این شهر‌ها را در تصویب مصوبات قابل توجه دانست و از تلاش آنان در این زمینه تقدیر کرد.

کد N154672