معاون اول قوه قضاییه:

قداست‌شکنی یکی از راهبردهای دشمنان نظام است

قوه قضاييه,رييسي

معاون اول رییس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه قداست‌شکنی یکی از راهبردهای دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، گفت: بسیجیان باید برای مقابله با این توطئه هوشیار باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رییسی در رزمایش بزرگ الی‌بیت‌المقدس در جمع بیسجیان بیرجندی، گفت: قداست‌شکنی یکی از راهبردهای دشمن است که در تلاش است یکپارچگی، امنیت و آمادگی همراه با معنویت بسیجیان را خدشه‌دار کند.

وی با تاکید بر اینکه جنگ نرم در راستای حمله به باورها، قداست شکنی و زیرسوال بردن اعتقادات و اخلاص از سوی دشمنان در دستور کار است، افزود: آنچه امروز بسیجیان را بیش از پیش در عرصه جهانی ماندگار کرده «ایمان و اعتقادات» آن‌هاست.

نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امروز دو مکتب در این عالم وجود دارد، ادامه داد: مکتب «انتظار» که در آن دشمن‌شناسی و دشمن‌ستیزی در دستور کار قرار دارد که پرچم این مکتب به دست رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) در این کشور برافراشته شد و امروز به دست مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: در مکتب دوم که مکتب «انظلام» است، جریان‌هایی در تلاش هستند تا به جهان اعلام کنند که باید زیر سلطه این نظام باشند و به مردم کشورهایی از قبیل افغانستان، عراق و آفریقا اعلام می‌کنند که باید نظام سلطه را بپذیرند.

رییسی با اشاره به فرمایش رهبر کبیر انقلاب «بسیج لشکر مخلص خداست»، گفت: دشمن با دیدن مردم همیشه در صحنه و بسیجیان بیدار ایران باید در سیاست‌ها و راهبردهای خود تجدید نظر کند و بداند که ملت ایران و بسیجیان جان بر کف این کشور بر ایستادگی بر سر آرمان‌های انقلاب، پافشاری می‌کنند.

وی بر هوشیاری هرچه بیشتر جوانان و بسیجیان در مقابله با جنگ نرم تاکید کرد و یادآور شد: همین انگیزه‌ها، اندیشه‌ها و گرایش‌هاست که یک اقدام را ماندگار و قدسی می‌کند.

انتهای پیام

کد N153941