میشل اوباما، بانوی اول کاخ سفید هنرپیشه شد

میشل اوباما

میشل اوباما بانوی اول آمریکا با حضور در یک سریال تلویزیونی، نخستین بار در برابر دوربین یک مجموعه تلویزیونی ظاهر شد.به گزارش آفتاب به نقل از  شبکه خبر، شبکه ان بی سی اعلام کرد که بانوی اول کاخ سفید در قسمت پایانی این فصل از سریال «پارک‌ها و وسایل تفریحی»   ظاهر شد.
اپیزود یک ساعته پایانی فصل ششم این سریال، پنج شنبه بیست و چهارم آوریل (اواخر فروردین) پخش خواهد شد.
 


اوباما نقش کوتاهش در این اپیزود را اواخر ماه فوریه در شهر میامی فیلمبرداری کرد.
او برای پیشبرد طرح «بیایید حرکت کنیم» که با هدف مقابله با مشکل چاقی در کودکان آمریکا راه انداخته است، در میامی حضور داشت.
وی تنها سیاستمداری نیست که در این سریال حضور یافته است. تاکنون جو بایدن نخست وزیر، جان مک کین سناتور ساکن آریزونا، باربارا باکسر سناتور ساکن کالیفرنیا و همچنین الیمپیا اسنو سناتور سابق ساکن مین نیز در این سریال حضور یافته اند.
با این حال مایکل اسکور مجری طرح این سریال هنوز منتظر محقق شدن هدف نهایی اش یعنی حضور هیلاری کلینتون در این مجموعه تلویزیونی است.
او گفت: من همیشه پایان فوق العاده ای  برای این سریال در ذهن داشتم و و آن پایان این است که لزلی (قهرمان مجموعه) هنگام حرکت در یکی از ساختمان های واشنگتن دی سی از کنار هیلاری کلینتون رد شود و هیلاری کلینتون به او بگوید «هی لزلی!» و بعد لزلی بگوید: «وزیر کلینتون!» و بعد به راهش ادامه دهد.
وی ادامه داد: ممکن است هنوز با این اتفاق پنج فصل دیگر فاصله داشته باشیم، اما این چیزی است که من دوست دارم لزلی از آن لذت ببرد.
بایدن سال 2012 در این سریال حضور یافته بود.
این سریال بر محور شخصیت اصلی داستان یعنی لزلی نوپ پیش می رود. او یک کارمند دولتی مفتخر در سازمانی به نام Parks and Recreation در ایالت ایندیانا است.
ایمی پولر، نیک آفرمن، عزیز انصاری، آدام اسکات، آبری پلازا، کریس پرت، رتا و جیم او هر بازیگران این سریال هستند.
میشل اوباما پارسال باا اعلام نام بن افلک به عنوان برنده جایزه اصلی اسکار، نشان داده بود به همکاری با صنعت سرگرمی سازی آمریکا علاقه دارد.
این رفتار بانوی اول آمریکا سال پیش با انتقادهای بسیار روبه رو شد و به عنوان جانبداری کاخ سفید و حمایت آن از یک فیلم سیاسی با مضمونی ضدایرانی شناخته شد.
کد N153667