مهلت ثبت‌نام در حوزه‌های علمیه خواهران تمدید شد

سیاسی

مدیر سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران از تمدید مهلت ثبت نام در حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد.

مدیر سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران از تمدید مهلت ثبت نام در حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، حجت‌الاسلام محمد احمدی با اعلام این خبر افزود: به منظور بهره‌مندی علاقه‌مندان به تحصیل در حوزه‌های علمیه خواهران از این فرصت، مهلت ثبت نام در حوزه‌های علمیه خواهران تمدید شده است.

وی افزود: علاقه‌مندان تا 20 اسفند می‌توانند با خرید کارت ثبت نام، از طریق حوزه­‌های علمیه خواهران یا پایگاه اینترنتی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به نشانی www.whc.ir اقدام به ثبت نام کنند.

مدیر سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به این‌که «پیش از این امکان خرید اینترنتی کارت ثبت نام فراهم شده بود» اضافه کرد: به دلیل مشکلات به‌وجود آمده در خرید اینترنتی، داوطلبان ترجیحاً از کارت‌های بانک ملی جهت خرید کارت استفاده نمایند.

وی اضافه کرد: علاوه بر این، پست الکترونیکی paziresh@whc.ir پاسخگوی سوالات داوطلبان ثبت نام است.

احمدی با اشاره به این‌که «ثبت نام حوزه‌های علمیه خواهران ویژه داوطلبان ورود به مقطع سطح دو(کارشناسی) و سطح سه (کارشناسی ارشد) صورت می‌گیرد» یادآور شد: ثبت نام در مقطع سطح دو ویژه دارندگان مدرک دیپلم است. البته برخی از مدارس علمیه خواهران داوطلبان با مدرک سیکل را نیز پذیرش می‌کنند.

وی با بیان این‌که «پذیرش در مقطع سطح دو بدون آزمون ورودی انجام می‌شود» ادامه داد: پذیرش در مقطع سطح سه، ویژه دارندگان مدرک سطح دو حوزه‌های علمیه خواهران، فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق(ع) و مدرسه عالی شهید مطهری(ره) است و مراحل آن شامل آزمون و مصاحبه علمی می‌شود.

انتهای پیام

کد N153641