رئیس اداره تبلیغات اسلامی تکاب:

به‌علت نبود بودجه کافی، فعالیت موسسات قرآنی تکاب در حال توقف است

قرآن کريم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تکاب گفت: به علت نبود بودجه کافی و مورد نظر، فعالیت مراکز و موسسات قرآنی تکاب در حال توقف است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تکاب گفت: به علت نبود بودجه کافی و مورد نظر، فعالیت مراکز و موسسات قرآنی تکاب در حال توقف است.

مجید زوار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر 3 مرکز قرآنی تحت پوشش اداره تبلیغات اسلامی تکاب تعطیل شده و با ادامه روند فعلی کاهش بودجه، فعالیت سایر مراکز و موسسات قرآنی نیز متوقف خواهد شد.

وی افزود: کاهش بودجه حوزه فعالیت‌های قرآنی موجب عدم پاسخگویی به مخاطبین و گروه هدف در تکاب شده است و کندی و عدم اجرای به موقع برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در تکاب را به دنبال داشته است.

زوار اضافه کرد: به دلیل عدم اختصاص بودجه کافی تمام گفتمان‌های دینی مدارس در شهرستان تکاب به طور کامل تعطیل شده است.

وی یادآورشد: بودجه فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی تکاب طی سال جاری تنها 7 میلیون تومان بوده است که برای تامین هزینه‌های فعالیت مراکز و موسسات قرآنی تکاب کافی نیست.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 10 موسسه و 7 مرکز قرآنی و نیز 10 باب خانه قرآن روستایی در تکاب فعال هستند و 900 فعال فرهنگی و 160 فعال قرآنی نیز از خدمات اداره تبلیغات اسلامی تکاب بهره مند می‌شوند.

انتهای پیام

کد N153433