۰
رئیس اداره تبلیغات اسلامی تکاب:

به‌علت نبود بودجه کافی، فعالیت موسسات قرآنی تکاب در حال توقف است

  • ۱۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
قرآن کريم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تکاب گفت: به علت نبود بودجه کافی و مورد نظر، فعالیت مراکز و موسسات قرآنی تکاب در حال توقف است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تکاب گفت: به علت نبود بودجه کافی و مورد نظر، فعالیت مراکز و موسسات قرآنی تکاب در حال توقف است.

مجید زوار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر 3 مرکز قرآنی تحت پوشش اداره تبلیغات اسلامی تکاب تعطیل شده و با ادامه روند فعلی کاهش بودجه، فعالیت سایر مراکز و موسسات قرآنی نیز متوقف خواهد شد.

وی افزود: کاهش بودجه حوزه فعالیت‌های قرآنی موجب عدم پاسخگویی به مخاطبین و گروه هدف در تکاب شده است و کندی و عدم اجرای به موقع برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در تکاب را به دنبال داشته است.

زوار اضافه کرد: به دلیل عدم اختصاص بودجه کافی تمام گفتمان‌های دینی مدارس در شهرستان تکاب به طور کامل تعطیل شده است.

وی یادآورشد: بودجه فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی تکاب طی سال جاری تنها 7 میلیون تومان بوده است که برای تامین هزینه‌های فعالیت مراکز و موسسات قرآنی تکاب کافی نیست.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 10 موسسه و 7 مرکز قرآنی و نیز 10 باب خانه قرآن روستایی در تکاب فعال هستند و 900 فعال فرهنگی و 160 فعال قرآنی نیز از خدمات اداره تبلیغات اسلامی تکاب بهره مند می‌شوند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.