انتقال کشته ها و زخمی های عناصر مسلح به عرسال لبنان

جنگنده های سوریه,عرسال

بیروت – ایرنا – دهها کشته و زخمی عناصر مسلح بعداز حمله جنگنده های سوری به پایگاه های آنها در مرزهای لبنان و سوریه به شهر عرسال لبنان منتقل شده اند.

به گزارش ایرنا ، منابع خبری لبنانی افزودند: تاکنون دو کشته و 8 زخمی به یک بیمارستان میدانی در شهر عرسال منتقل شده اند.

بسیاری از زخمی های گروه های تروریستی تکفیری برای درمان به بیمارستان های رژیم صهیونیستی اعزام شده اند.

گروه تکفیری تروریستی « جبهه النصره» 12 تبعه سوری را به اتهام همکاری با نظام سوریه به اعدام محکوم و 2 تن از آنها را در شهر عرسال لبنان اعدام کرده است.

گروه های تکفیری تروریستی خودروها را در شهر یبرود بمب گذاری و برای انفجارهای تروریستی انتحاری از طریق شهر عرسال به شهرهای دیگر لبنان از جمله هرمل و ضاحیه جنوبی بیروت می فرستند.

خبرگزاری ملی لبنان گزارش داده بود که امروز (جمعه) به منطقه وادی الزمرائی در مرزهای سوریه و لبنان حمله کردند.

پایگاه اطلاع رسانی لبنانی«النشره» نیز اعلام کرد که جنگنده های سوری در سه مرحله به منطقه خربه یونین در بلندی های شهر عرسال حمله کرده اند.

درهمین حل شبکه خبری المنار نیز از اصابت 3 موشک به شهرک بریتال در منطقه بقاع در شرق لبنان خبرداد و اعلام کرد که این اقدام به زخمی شدن 4 تن منجر شده است.

المنار با بیان اینک این موشک هها از سلسله کوه های شرقی لبنان و در مرزهای سوریه شلیک شده اند، گفت که در میان زخمی ها اطفال هم وجود دارند.

براساس این گزارش یکی از موشک ها در منطقه وادی شلح داخل شهرک و روی یک منزل سقوط کرده و در نزدیکی آن منزل شهردار سابق بریتال قرار دارد.

دو موشک دیگر در اطراف شهرک و در منطقه کفرا سقوط کرده است.

خاورم ** 1324
کد N152846