سرلشکر فیروزآبادی:

سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نردبان پیمودن بام چشم‌انداز کشور است

سردار سرلشکر بسيجي سيدحسن فيروزآبادي

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سیاست‌های 24 گانه اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده توسط مقام معظم رهبری را نردبام پیمودن بام چشم انداز کشور دانست.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سیاست‌های 24 گانه اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده توسط مقام معظم رهبری را نردبام پیمودن بام چشم انداز کشور دانست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی با اشاره به اهمیت سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و لزوم نگاه فراگیر و همت جهادی و ملی در اجرای آن گفت: سیاست‌های ابلاغی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نقشه راه تحقق اقتصاد اسلامی برخاسته از اسلام ناب محمدی (ص) است و مهم‌ترین ویژگی این اقتصاد، پیشرفت همراه با عدالت و درون‌زا و برون گرا بودن است.

وی افزود: در تبیین درون‌زا و برون‌گرا بودن اقتصاد مقاومتی می‌توان گفت درون زا به این معنا است که فکر ایرانی، علم و فن آوری ایرانی، کارآفرینی ایرانی، مواد اولیه‌ی معادن ایرانی و کشاورزی، دامپروری و صنعت ایران ساخت قدرت داخلی در زمینه اقتصاد را با هم بسازند.

فیروزآبادی در خصوص ویژگی برون‌گرا بودن اقتصاد مقاومتی گفت: تأکید بر برون‌گرا بودن این اقتصاد نیز از این جهت است که نیاز بازار جهانی به کمک پیشرفت کشورهای اسلامی و تعامل کشورهای مستقل را دنبال می‌کند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این‌که «اقتصاد مقاومی همان گونه که به سران سه قوه ابلاغ شد، همه آحاد ایرانیان در داخل و خارج از کشور را به همت و تلاش و کارآفرینی و سرمایه گذاری برای اعتلای ایران دعوت می‌کند» تصریح کرد: عدالت، خمیرمایه‌ی اصلی تمامی این فعالیت‌ها و گام به گام این نقشه است و در واقع این دفاع مقدس دیگری است که در برابر تهاجم همه جانبه استکبار آغاز شده است.

فیروزآبادی در پایان تأکید کرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی که توسط رهبر عزیز انقلاب اسلامی ابلاغ شده است، نردبام پیمودن بام چشم انداز کشور بوده و سرافرازی و سربلندی در عرصه این دفاع مقدس، الهام از خون مقدس شهیدان و روح بزرگ امام امت (ره) و توسل به ائمه طاهرین علیهم السلام و کتاب مجید الهی را می‌طلبد.

انتهای پیام

کد N152172