در پی تساوی تیم های گالاتاسرای و چلسی

روبرتو مانچینی :تساوی مقابل چلسی نتیجه خوبی است

روبرتو مانچینی

آنکارا- ایرنا - ˈروبرتو مانچینیˈ سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال گالاتاسرای ترکیه پس از بازی این تیم مقابل تیم چلسی انگلیس گفت: در مقابل چلسی نتیجه خوبی کسب کردیم.

به گزارش ایرنا، تیم های فوتبال چلسی و گالاتاسرای شب گذشته در استانبول در مرحله رفت یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا در استانبول یک بر یک به تساوی رسید.

به نوشته مطبوعات روز پنجشنبه ترکیه ، روبرتو مانچینی سرمربی تیم فوتبال گالاتاسرای ترکیه پس از بازی گفت: در مقابل چلسی نتیجه خوبی کسب کردیم. در ابتدای بازی سه یا چهار اشتباه مرتکب شدیم اما در نیمه دوم، بسیار خوب بازی کردیم.

مانچینی اضافه کرد: در نیمه نخست خیلی دفاعی و شاید با ترس بازی کردیم اما از عملکرد شاگردانم در نیمه دوم بسیار راضی هستم. در یک ضد حمله گل دریافت کردیم.

وی افزود: همه بازیکنان من نهایت تلاش خود را کردند اما گاهی اوقات اشتباهایی نیز رخ می دهد. در کل بازی ما چهار یا پنج اشتباه مرتکب شدیم و یکی از این اشتباها منجر به دریافت گل شد.

مانچینی گفت : در نیمه نخست، مقابل تیم چلسی خوب بازی نکردیم اما باید همانند نیمه دوم بازی می کردیم.

وی گفت : من انتظار یک بازی دشوار را در انگلیس دارم اما بازیکنان من به ویژه در نیمه دوم نشان دادند قابلیت های بالایی دارند .

او افزود: در حال حاضر شانس صعود ما به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا 40 درصد است.

دیدار رفت تیم های گالاتاسرای ترکیه و چلسی انگلیس در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال قهرمانان اروپا به تساوی انجامید.

در این دیدار که چهارشنبه شب در استانبول برگزار شد، دو تیم در پایان 90 دقیقه تلاش به تساوی یک بر یک رسیدند.

ˈ فرناندو تورسˈ مهاجم اسپانیایی تیم چلسی در دقیقه هشت دروازه تیم گالاتاسرای قهرمان فصل گذشته لیگ فوتبال باشگاه های ترکیه را باز کرد و ˈ چدجو ˈ در دقیقه 64 بازی را به تساوی کشاند.

دیدار برگشت دو تیم 27 اسفند ماه جاری درلندن برگزار خواهد شد.

در دیگر دیدار این مرحله تیم رئال مادرید اسپانیا مقابل تیم شالکه آلمان به پیروزی 6 بر صفر رسید.

خاورم ** 2010** 230
کد N150920