با ابلاغ رحمانی‌فضلی؛

یک شهر به استان تهران اضافه شد

عبدالرضا رحمانی‌فضلی,استان تهران,تهران,استان چهارمحال و بختیاری,استان سمنان,استان ایلام,استان کرمانشاه,استان‌ها,استان اصفهان,استان البرز

همشهری آنلاین: وزیر کشور طی ابلاغیه‌ای به استاندار تهران موافقت خود با تبدیل روستاهای احمد آبادی مستوفی به شهر را اعلام کرد و تأسیس شهرداری در این شهر جدید در استان تهران را بلامانع دانست.

ایران > استان‌ها- همشهری آنلاین:
وزیر کشور طی ابلاغیه‌ای به استاندار تهران موافقت خود با تبدیل روستاهای احمد آبادی مستوفی به شهر را اعلام کرد و تأسیس شهرداری در این شهر جدید در استان تهران را بلامانع دانست.

به گزارش فارس، عبدالرضا رحمانی‌فضلی طی ابلاغیه‌ای به سیدحسین هاشمی استاندار تهران مبنی بر شناخت روستاهای احمدآبادی مستوفی در استان تهران، به عنوان شهر موافقت و تأسیس شهرداری در این شهرها را بلامانع دانست.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی طی ابلاغ‌هایی جداگانه به استانداران 7 استان کشور مبنی بر شناخت روستاهای احمد آبادی مستوفی در استان تهران، نقطه جمعیتی فردیس در استان البرز، گودین در استان کرمانشاه، زیار در استان اصفهان، بلاوه‌تره و شباب در استان ایلام، کهن‌آباد در استان سمنان و هارونی، چمن گلی،‌ سردشت و صمصامی در استان چهارمحال و بختیاری به عنوان شهر موافقت و تأسیس شهرداری در این شهرها را بلامانع دانست.

رحمانی‌فضلی وزیر کشور همچنین دستور اعلام شروع به کار شهرداری در شهرهای مذکور را بر اساس قوانین و مقررات مربوط به دفتر امور شوراها و شهرداری‌ها از دیگر مسئولیت‌های محول‌شده به استانداران دانست.