سفر رییس قوه قضاییه به کرمانشاه

جهانگیر: اقتصاد مقاومتی باید در جامعه نهادینه شود

رييس قوه قضاييه,قوه قضاييه

بازرس ویژه قوه قضاییه در جریان سفر رییس قوه قضاییه به استان کرمانشاه به شهرستان روانسر سفر کرد و بعد از حضور در مزار شهدا در جلسه شورای اداری این شهرستان حاضر شد.

بازرس ویژه قوه قضاییه در جریان سفر رییس قوه قضاییه به استان کرمانشاه به شهرستان روانسر سفر کرد و بعد از حضور در مزار شهدا در جلسه شورای اداری این شهرستان حاضر شد.

به گزارش گروه دریافت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، اصغر جهانگیر امنیت پایدار حاکم در کشورمان را به برکت ریخته شدن خون پاک شهیدان و ایثارگری رزمندگان اسلام دانست و گفت: دشمنان نظام و انقلاب با تمامی ترفندها به دنبال خدشه‌دار کردن این امنیت هستند که در سایه رهبری و بصیرت مردم تاکنون راه به جایی نبرده‌اند.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی برگرفته از اسلام ناب محمدی(ص) است که این امر سبب وحدت مردم و بالندگی نظام شده است.

جهانگیر اظهار کرد: برای اینکه بتوانیم بر فشارهای اقتصادی و تحریم‌ها فایق آییم باید اقتصاد را مردمی کنیم و اقتصاد مبتنی بر صرفه‌جویی را که همان اقتصاد مقاومتی است در جامعه نهادینه کنیم.

بازرس ویژه قوه قضاییه در ادامه شناسایی بیکاری پنهان در ادارات، شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها در بخش‌های مختلف و استفاده از نیروهای نخبه را لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه دانست.

وی یادآور شد: وظیفه دستگاه قضا برخورد با جرایم سازمان‌یافته و برقراری صلح و سازش در بین مراجعین و همچنین کاهش ورودی پرونده‌های جزیی به دادگاه‌ها با همکاری مردم است.

جهانگیر اضافه کرد: اگر امنیت فرهنگی در مرزهای کشور برقرار باشد به دنبال آن به امنیت اقتصادی و اجتماعی دست پیدا خواهیم کرد و اگر این امنیت ها برقرار باشد امنیت سیاسی بدست می آید که دشمن از این امنیت ما هراس دارد.

انتهای پیام

کد N150011