در جلسه امروز هیأت دولت صورت گرفت؛

افزایش سرمایه صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی

هيات دولت

هیأت دولت صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رییس‌جمهوری تشکیل جلسه داد و اعضای دولت در خصوص مهمترین مسائل و مباحث روز کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این جلسه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پس از بررسی، به تصویب هیأت وزیران رسید.

در اجرای احکام قانون بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور، با تصویب دولت، سرمایه صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی از محل منابع حاصل از واگذاری سهام متعلق به دولت در شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور تا میزان سه هزار میلیارد ریال افزایش یافت.

همچنین در این جلسه، برای تعیین نحوه استفاده از خدمات کارشناسان و مشاوران رشته‌های مختلف در دستگاه‌های اجرایی، نظام تشخیص صلاحیت کارشناسان و مشاوران از سوی هیأت وزیران به تصویب رسید. در این مصوبه، نحوه رتبه‌بندی میزان تعرفه خدمات کارشناسی اشخاص مذکور و نیز میزان تعرفه خدمات آنها مشخص شده است.

اختصاص مبلغ پنجاه میلیارد ریال به سازمان حفاظت محیط زیست برای پرداخت حق‌الکشف، دیه و جبران خسارات به باغداران، کشاورزان و دامداران از دیگر مصوبات جلسه امروز هیأت دولت بود.

انتهای پیام

کد N149946