۰

مراسم سالگرد استقلال کانون‌های وکلای دادگستری برگزار شد

  • ۱۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

جشن شصت و یکمین سالگرد استقلال کانون‌های وکلای دادگستری و روز وکیل مدافع عصر امروز (سه‌شنبه) در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار حقوقی ایسنا در این مراسم هیات مدیره کانون‌های وکلای دادگستری سراسری کشور و اساتیدی همچون ناصر کاتوزیان، بهمن کشاورز (رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران)، جندقی کرمانی (رییس سابق کانون وکلای مرکز) و... حضور دارند. و همچنین اعضای کانون کارشناسان و سردفتران نیز حضور دارند.

در این مراسم علیزاده طباطبایی وکیل مدافع فاطمه و مهدی هاشمی نیز حضور دارد و قرار است استاد ناصر کاتوزیان به بیان سخنانی بپردازد.

همچنین گودرز افتخار جهرمی طی سخنانی در این مراسم با تبریک فرارسیدن روز وکیل مدافع و سالروز استقلال کانون‌های وکلای دادگستری گفت: روز 22 اسفندماه انتخابات کانون وکلای دادگستری مرکز را در پیش رو داریم و شرکت فعال همه وکلا در این روز نشان دهنده رشد فکری آن‌هاست.

وی همچنین با اشاره به دیدار هیات مدیره‌های کانون‌های وکلای دادگستری با رییس جمهور در این هفته، گفت: از صداوسیما گله دارم که چرا این دیدار را اطلاع‌رسانی نکردند و ما هرگز توقع نداشتیم که سخنان شخص دوم مملکت کسی که مسئول اجرای قانون اساسی است پخش نشود.

افتخار جهرمی همچنین با اشاره به لایحه جامع وکالت گفت: امیدواریم دولت جدید همان لایحه قبلی را که در دولت قبل به تصویب رسید، با تغییرات جزئی به مجلس تقدیم کند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.