بررسی ساماندهی سواحل کشور در کمیسیون عمران مجلس

کمیسیون عمران

تهران-ایرنا-عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح ساماندهی سواحل کشور در این کمیسیون خبر داد و گفت: قرار شد کمیته ای پیشهادات مطرح شده در این زمینه را دریافت کند تا تصمیم مناسبی در خصوص آن، اتخاذ شود.

ˈعلیرضا خسرویˈ در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا، اظهار کرد:طرح مفصلی در این زمینه تنظیم شده تا در خصوص مسائل مختلف از قبیل ساخت وساز در حریم سواحل تصمیم گیری کند.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی اضافه کردکه سالانه یک هزار و 200 نفر از مردم به علت آشنا نبودن به فن شنا در سواحل شمالی و جنوبی کشور جان خود را از دست می دهند.

وی همچنین گفت: این طرح در جلسه امروز کمیسیون عمران با نمایندگان سازمان بنادر و کارشناسان مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت .

نماینده مردم سمنان در مجلس همچنین از سفر اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به استان های آذربایجان شرقی و کردستان خبر داد و گفت: زمان سفر به این استان ها بستگی به اعلام آمادگی مسوولین این استانها دارد.

خسروی بررسی یک فوریت طرح اصلاح ماده 45 آیین نامه داخلی مجلس را از دیگر مباحث مطرح شده در جلسه عصر امروز کمیسیون عمران ذکر کرد و گفت که اعضای کمیسیون عمران با کلیات این طرح موافق بودند و قرار شد آخرین نظرات و پیشنهادات را درباره آن ارائه کنند.

سیام(4)**2021**1449
کد N147870