بازدید رییس جمهوری از مجتمع بندری شهید رجایی

بندر شهید رجایی,سفر 92

بندر عباس- ایرنا- حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در ادامه سفر خود به استان هرمزگان دقایقی پیش از مجتمع بندری شهید رجایی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، رییس دولت یازدهم عصر سه شنبه در بدو ورود به به مجتمع بندری شهید رجایی مورد استقبال فعالان و کارکنان دریایی و بندری و شرکت های بخش خصوصی مستقر در بزرگ ترین بندر تجاری کشور قرار گرفت.

شماری از راهنمایان، ملوانان، کاپیتان های کشتی های اقیانوس پیما، یدک کش ها، پایلوت ها، اپراتورهای جرثقیل های تخلیه و بارگیری کالا، رانندگان وسایل نقلیه سنگین و کارمندان بنادر و دریانوردی هرمزگان برای استقبال از کاروان تدبیر و امید در مجتمع بندری شهید رجایی حضور دارند.

در مسیر ورودی درب شرقی تا اسکله های 40 گانه مجتمع بندری شهید رجایی نیز انواع بنرها و تابلوهای بزرگ با شعارهای «دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی»، «به سرزمین آفتاب و دریا خوش آمدید»، «به دیار همیشه سرفراز تنگه هرمز و دریای نیلگون خلیج فارس خوش آمدید»، «دلاوران بندریم پیرو خط رهبریم» و «به پایتخت اقتصادی ایران خوش آمدید» نصب شده است.

مجتمع بندری شهید رجایی با تخلیه و بارگیری بیش از 55 درصد از کالای کشور و ظرفیت 6 میلیون TEU کانتینر، رتبه نخست تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور را به خود اختصاص داده است.

سیام(2)**9012**1429**9189**1336
کد N147645