نماینده مردم اصفهان:

راه برون‌رفت از شرایط فعلی اجرای دقیق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است

اقتصاد مقاومتی

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بی‌شک راه برون رفت از شرایط فعلی کشور و بحرانی که در آن وجود دارد یعنی رکود تورمی، اجرای دقیق و سریع سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فولادگر طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار روز گذشته سران قوا با مقام معظم رهبری، گفت: در جلسه دیروز تاکید رهبری بر اجرای بی‌درنگ و کامل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به عنوان راهکار اصلی مشکلات فعلی بود و باید با تاکید بر توان داخلی، رفع موانع کسب و کار و استفاده از ظرفیت‌های مردمی این سیاست‌ها را اجرا کرد.

وی افزود: در بخش مقررات و قوانین نیز نیاز به بازنگری جدی داریم و لازم است نوعی مقررات‌زدایی برای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی و جذب مشارکت‌های عمومی داشته باشیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از تذکر خود تاکید کرد: در استان اصفهان ما میزبان و یا مجاور بسیاری از دوستان و شهروندان از قوم بختیاری هستیم و همواره با آنها همکاری می‌کنیم و در مورد اتفاقی که در یکی از سریال‌های صداوسیما افتاد، شاهد احساسات منطقی و درست مردم بختیاری بودیم اما باید مواظب بود در مورد این موضوعات حربه دشمن در مورد ایجاد اختلاف قومیتی عملی نشود.

وی افزود: در حاشیه این اتفاق برخی از دوستان موضوع اختلافی انتقال آب را پیش کشیدند و این در حالی است که این موضوع متصدی مشخصی دارد و شاید مطرح کردن آن درست و منطقی نباشد.

انتهای پیام

کد N146465