شکایت از ایرانسل در کمیسیون اصل 90 بررسی می شود

تسنیم نوشت:

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس می‌گوید: شکایت‌هایی از ایرانسل وجود دارد که مورد بررسی قرار گرفته و استعلاماتی به عمل آمده و ما منتظر پاسخ استعلامات هستیم.
داوود محمدی نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس درباره پرونده‌های مورد بررسی در کمیته اقتصادی این کمیسیون گفت: در این کمیسیون پرونده بابک زنجانی و شکایت‌هایی از ایرانسل وجود دارد که مورد بررسی قرار گرفته که در مورد پرونده شکایت از ایرانسل باید بگویم استعلاماتی به عمل آمده و ما منتظر پاسخ استعلامات هستیم.
او گفت: در زمینه پرونده بابک زنجانی قرار است گزارشی از بابت بررسی اصلاح ساختارها و اشکالاتی که در فرآیندها و سیستم‌ها وجود داشته و در واقع دلایلی که سبب به‌وجود آمدن چنین پدیده‌هایی می‌شود، تهیه شود.
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 بر همین اساس توضیح داد: این گزارش درباره نقاط آسیب‌پذیر و اشکالاتی است که در سیستم بانکی، نهادها، سازمان‌ها و سایر تشکیلات اجرایی و غیراجرایی وجود دارد و سبب به‌وجود آمدن پدیده‌هایی مانند بابک زنجانی می‌شود لذا ما در این گزارش این موضوعات را ارزیابی می‌کنیم تا به جای معلول‌ها با علت‌ها برخورد شود.
محمدی گفت: پس از تهیه این گزارش در صحن کمیسیون این موضوع مطرح می‌شود و اگر اعضای کمیسیون اصل 90 به آن رأی دهد این گزارش در صحن علنی نیز قرائت خواهد شد.
/45231

کد N146254