/سفر روحانی به هرمزگان/

نماینده بندر عباس: برای حفظ منابع بومی هرمزگان به جذب سرمایه داخلی و خارجی نیازمندیم

سفر روحاني

عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی رسیدگی به مناطق روستایی و بهبود وضعیت بهداشتی را از مطالبات مهم مردم در سفر هیات دولت به این استان خواند و گفت: توجه ویژه رییس جمهور به جنوب کشور بسیار قابل تقدیر و تشکر است.

منصور آرامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خلیج فارس، با اظهار رضایت از توجه ویژه هیات دولت به جنوب کشور و محرومیت استان های جنوبی افزود: رییس جمهور و هیات دولت از منابع و توانایی‌های بالقوه استان هرمزگان و جنوب کشور آگاهی کامل دارند زیرا هر دو سفر اخیر هیات دولت به جنوب کشور بوده است.

نماینده مردم بندر عباس و حاجی آباد در مجلس از کمبود امکانات و تجهیزات در زمینه بهداشت و درمان و کمبود زیر ساختهای لازم در منطق روستایی یاد کرد و گفت: در جلسه اخیر با معاونین رییس جمهور نیز، این نواقص را متذکر شدیم و بر پیگیری ویژه مسوولان جهت رفع مشکلات تاکید خواهیم داشت.

آرامی به ظرفیت های ویژه بنادر استان هرمزگان اشاره و اضافه کرد: بندر شهید رجایی در حال حاضر یکی از قطب‌های تجاری در جنوب کشور است لذا با مساعدت مسوولان در امر جذب سرمایه شاهد توسعه روز افزون استان و کشور خواهیم بود.

عضو کمیسیون عمران در مجلس از مهجور بودن صنایع استان دانست و عنوان کرد: برای رشد و توسعه صنایع استان به الزام دولت در جهت به کارگیری منابع انسانی ماندگار و ثابت نیاز داریم.

نماینده مردم بندر عباس در خانه ملت در انتها به پروژه‌های نیمه کاره استان اشاره کرد و گفت: جهت حفظ منابع بومی استان و توسعه جزیره قشم به جذب سرمایه داخلی و خارجی نیاز داریم و در صورت تحقق این مهم، از هدر رفتن و مهاجرت نیروهای استانی جلوگیری خواهد شد.

انتهای پیام

کد N146134