رئیس‌جمهور:

سفر به استان‌های کشور را جزو وظایف دولت می‌دانیم

حسن روحانی 92,دولت یازدهم,حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی,دولت

همشهری آنلاین: رئیس‌جمهور گفت: دولت سفر به مناطق مختلف کشور و دیدار با مردم را جزو وظایف خود می‌داند؛ چراکه این فرصت خوبی برای اعضای دولت است تا از نزدیک با سخنان، اندیشه‌ها، پیشنهادات و مطالبات مردم آشناتر شوند و بتوانند برنامه‌های واقعی برای سراسر کشور اجرا کنند.

ایران > دولت- همشهری آنلاین:
رئیس‌جمهور گفت: دولت سفر به مناطق مختلف کشور و دیدار با مردم را جزو وظایف خود می‌داند؛ چراکه این فرصت خوبی برای اعضای دولت است تا از نزدیک با سخنان، اندیشه‌ها، پیشنهادات و مطالبات مردم آشناتر شوند و بتوانند برنامه‌های واقعی برای سراسر کشور اجرا کنند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در بدو ورود به فروردگاه بین‌المللی بندرعباس، در جمع خبرنگاران، با اشاره به اهمیت استان هرمزگان گفت: استان هرمزگان جزو استان‌های استراتژیک ایران است و از جمله چهار استانی است که در کناره خلیج‌فارس و دریای عمان قرار دارند و بسیار حائز اهمیت هستند چراکه دروازه کشور به جهان و آب‌های آزاد هستند.

رئیس‌جمهور با اشاره به ویژگی‌های استان هرمزگان اظهار کرد: این استان از جهات گوناگون از جمله مسأله حمل و نقل و بنادر مجهز که بیشترین حمل کالا از جهت صادرات و واردات از طریق این بنادر صورت می‌گیرد، برای ما مهم است.

روحانی ادامه داد: این سفر برای ما فرصت مغتنمی جهت دیدار با مردم استان هرمزگان محسوب می‌شود.

وی با اشاره به ویژگی‌های مردم هرمزگان و نقش آنها در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دفاع از مرزهای کشور، گفت: برای دولت افتخار است که چند روزی میهمان مردم عزیز استان باشم.

رئیس‌جمهور در ادامه افزود: سفر دولت به سراسر کشور و استان‌های مختلف، در فرصت‌های مختلف ادامه پیدا خواهد کرد.

ورود رئیس‌جمهور به بندرعباس و سخنان وی در جمع خبرنگاران بطور زنده از شبکه استانی هرمزگان پخش شد.