برای بررسی راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی انجام شد

دیدار نمایندگان مجلس با معاون اول رئیس‌جمهور

دولت,مجلس شوراي اسلامي,معاون اول رييس جمهور,اسحاق جهانگيري,اقتصاد مقاومتی

جلسه بررسی راهکارهای اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی و اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه‌ها به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور و با حضور شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اسحاق جهانگیری در این جلسه که شامگاه دوشنبه برگزار شد، با اشاره به آمادگی کامل دولت برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تأکید کرد: این سیاست‌ها مجموعه دقیقی است که می‌تواند چراغ راهی برای بخش‌های مختلف اقتصاد کشور باشد.

معاون اول رئیس‌جمهور همچنین با اشاره به برگزاری جلسات متعدد کارشناسی در دولت برای بررسی و آسیب‌شناسی مرحله اول طرح هدفمندی گفت: دولت در تلاش است از محل درآمدهای حاصل از اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی، تولید و اشتغال را افزایش دهد و رفاه و خدمات درمانی مردم را بهبود بخشد.

جهانگیری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست پیشنهادات و دیدگاه‌های خود را درباره اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و نحوه توزیع یارانه و اجرای فاز دوم هدفمندی به دولت ارائه دهند.

در این جلسه که نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، وزرای امور اقتصادی و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس نیز حضور داشتند، دیدگاه‌ها و نظرات گوناگون پیرامون نحوه اجرای گام دوم هدفمندی، شیوه پرداخت یارانه نقدی و شناسایی خانوارهای نیازمند مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

انتهای پیام

کد N145951