۰
سردار کاظمی در جشنواره اختراعات دفاعی ناهمطراز:

سپاه خانه تهدید را در هر جا که باشد هدف قرار می‌دهد

  • ۲۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
دفاع,باغ‌موزه دفاع مقدس,سپاه پاسداران,سپاه

همشهری آنلاین: رئیس مرکز رشد بعثت گفت: سپاه با تکیه بر فناوری‌های ناهمطراز، خواب را بر دشمن حرام کرده و خانه تهدید را نه فقط در حیفا و تل‌آویو بلکه در هرجا هدف قرار می‌دهد.

دفاع > سپاه- همشهری آنلاین:
رئیس مرکز رشد بعثت گفت: سپاه با تکیه بر فناوری‌های ناهمطراز، خواب را بر دشمن حرام کرده و خانه تهدید را نه فقط در حیفا و تل‌آویو بلکه در هرجا هدف قرار می‌دهد.

به گزارش فارس، سردار غلامحسین کاظمی رئیس مرکز رشد بعثت و دبیر جشنواره اختراعات و ابتکارات دفاعی ناهمطراز که عصر امروز در محل باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: سازمان تحقیقاتی و خودکفایی بعثت به منظور ایجاد رقابت علمی در دانشگاه‌ها و اتکاء بر جوانان نخبه علمی اولین جشنواره اختراعات و ابتکارات ناهمتراز را طرح‌ریزی کرد.

وی با اشاره به اهمیت توان ناهمطراز انقلاب اسلامی گفت: استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی شاهد توان ناهمتراز فرزندان خلف ایران اسلامی تحت عنوان مقاومت اسلامی در جنگ 33روزه، 22روزه و 8روزه دیده‌اند.

کاظمی افزود:‌ سپاه با تکیه بر فناوری‌های ناهمطراز، خواب را بر دشمنان حرام کرده و با دستاوردهایش پشت دشمن را در منطقه و جهان به لرزه انداخته است و خانه تهدید را نه فقط در حیفا و تلاویو بلکه در هر جا هدف قرار خواهد داد.

رئیس مرکز رشد بعثت، تصریح کرد: هدف از برگزاری این جشنواره شکستن مرزهای دانش و علوم و ایجاد رقابت سازنده و جدی و شناسایی نخبگان کشور در عرصه دفاعی است.

کاظمی در پایان اعلام کرد: از 1033 طرح ارسالی به این جشنواره، 206طرح برای داوری نهایی انتخاب شد تا در نهایت برگزیدگان هر محور انتخاب شوند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.