عضو دولت قانون فاش کرد؛

همکاری دو نماینده پارلمان عراق با منافقین

آفریقا و خاورمیانه

یک عضو ائتلاف دولت قانون از همکاری دو نماینده وابسته به فراکسیون متحدون وابسته به رئیس پارلمان عراق با گروهک تروریستی منافقین پرده برداشت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های عراق، عبدالاله النائلی تاکید کرد حیدر الملا و سلیم الجبوری از اعضای فراکسیون متحدون برای گروهک تروریستی خلق(منافقین) کار می کنند.

وی افزود الملا و الجبوری برای تحریک افکارعمومی جهان از طریق ادعای نقض حقوق بشر در عراق تلاش می کنند که این شیوه آنها نادرست است و به خاطر آن بازخواست خواهند شد، به ویژه با توجه به اینکه وضع حقوق بشر بسیار بهتر از برخی کشورهای عربی و اروپایی است.

النائلی در گفتگو با المسله اظهار داشت نام گروهک تروریستی خلق(منافقین) به سبب ارتکاب هزاران جنایت در عراق در زمان رژیم سابق و کمک به رژیم بعثی و صدام در سرکوب مردم این کشور، از دهه نود قرن گذشته در فهرست تروریسم جهانی قرار گرفت.

وی افزود این گروهک(منافقین) در کشورهای اروپایی فعالیت می کند و ریشه هایی در عراق دارد و برخی همانند حیدر الملا که با اتهامات قضایی روبرو است و سلیم الجبوری متهم به تروریسم با این گروهک همکاری می کنند.

این در حالی است که روز شنبه یک منبع امنیتی بلندپایه فاش کرده بود هیئتی که به بروکسل رفته و حیدرالملا و سلیم الجبوری از جمله اعضای آن به شمار می روند، با مقامات اطلاعاتی و جاسوسی رژیم صهیونیستی و عربستان دیدار کرده اند.