رهبر کره‌شمالی چشم انتظار فرزند دوم خود است

سیاسی

گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که همسر رهبر کره شمالی برای بار دوم باردار شده است.

گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که همسر رهبر کره شمالی برای بار دوم باردار شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اخیرا همسر کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در حالی در انظار عمومی ظاهر شد که همان لباس مخصوص بارداری را که سابق بر این در سال 2012 هنگام تجربه نخستین بارداری خود پوشیده بود، بر تن داشته است.

اخیرا یک تصویر از ری سول ‌جو، همسر رهبر کره شمالی در صفحه اول روزنامه دولتی «رودونگ سینمون» کره شمالی منتشر شده که او را با لباس گشاد مخصوص بارداری و همراه با اضافه وزن نشان داده است.

توشی میتسو شیگه مورا، استاد دانشگاه واسیدا در شهر توکیو که یکی از مقامات مسوول امور کره شمالی است، به روزنامه دیلی تلگراف گفت: شایعاتی وجود دارد که ری سوی جو چند هفته است که دوباره باردار شده است.

وی خاطرنشان ساخت: این تعجب برانگیز نیست چرا که کیم جونگ اون برای جانشینی خود نیاز به یک پسر دارد. این کاملا غیر ممکن است که یک دختر بتواند جای رهبر کره شمالی را بگیرد. بنابراین همسر کیم جونگ اون باید یک پسر به دنیا بیاورد.

گفته شده که کیم جونگ اون علاوه بر دختری که از ری سول جو دارد، یک دختر دیگر نیز از یک زن دیگر دارد که در سال 2010 به دنیا آمده است.

سابق بر این تولد دختر کیم جونگ اون در سال 2012 منجر به افزایش چشمگیر واردات کالاهای مخصوص نوزاد از آلمان و سوئیس به کره شمالی شد.

انتهای پیام

کد N143959