شکوری راد به مناسبت سالروز تاسیس ایلنا:

دولت یازدهم به شدت محتاج حمایت رسانه‌های مستقل است

سیاست داخلی

uلیرغم اینکه رسانه های زیادی در کشور وجود دارند اما تعداد رسانه های مستقل بسیار انگشت شمار است/جریان مطمئن اخبار و اطلاعات در جامعه همچون جریان خون در بدن است و در صورتیکه این جریان برقرار باشد، به دنبال آن نشاط و سرزندگی درجامعه ایجاد می‌شود.

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: در شرایط جدید دولت یازدهم به شدت محتاج حمایت مستقیم این رسانه‌های مستقل است چراکه با هجمه‌هایی که امروز نسبت به دولت وجود دارد ضروری است تا دولت به نقش رسانه‌ها و به ویژه خبرگزاری‌های مستقل توجه بیشتری داشته باشد.

علی شکوری راد در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به سالروز تاسیس این خبرگزاری عنوان کرد: جریان مطمئن اخبار و اطلاعات در جامعه همچون جریان خون در بدن است و در صورتیکه این جریان برقرار باشد، به دنبال آن نشاط و سرزندگی درجامعه ایجاد می‌شود.

وی افزود: وجود رسانه‌های مستقلی که جریان اطلاع رسانی سالم را به بخش‌های مختلف جامعه بر عهده داشته باشند، یکی از موارد ضروی برای حیات یک جامعه است. متاسفانه جامعه ما از این نظر دچار کمبود است.

شکوری راد با بیان اینکه علیرغم اینکه رسانه‌های زیادی در کشور وجود دارند اما تعداد رسانه‌های مستقل بسیار انگشت شمار است، گفت: بویژه خبرگزاری‌های مستقلی همچون ایلنا در کشور بسیار محدود هستند در حالیکه همین رسانه‌ها هستند که نقش اصلی را برای توسعه کشور بر عهده دارند.

وی ادامه داد: در شرایط جدید دولت یازدهم به شدت محتاج حمایت مستقیم این رسانه‌های مستقل است ‎چراکه با هجمه‌هایی که امروز نسبت به دولت وجود دارد ضروری است تا دولت به نقش رسانه‌ها و به ویژه خبرگزاری‌های مستقل توجه بیشتری داشته باشد.

کد N143344