‌چیزی به نام اطاله دادرسی در روانسر وجود ندارد

سیاسی

رییس شورای تامین شهرستان روانسر گفت: چیزی به نام اطاله‌دادرسی در این شهرستان وجود ندارد.

جلال صفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه کرمانشاه، با خیرمقدم گفتن به آیت‌الله آملی لاریجانی در سفر به استان کرمانشاه، اظهارکرد: امیدواریم که سفر ریاست قوه قضاییه به استان کرمانشاه همراه با خیر و برکت برای مردم این دیار شهید پرور باشد.

وی افزود: بر اساس برنامه تنظیم شده از سوی قوه قضاییه مقرر شده که در جریان سفر آیت‌الله آملی لاریجانی به استان کرمانشاه، دکتر جهانگیر مشاور رییس قوه قضاییه و بازرس ویژه ایشان به شهرستان روانسر سفر داشته و وضعیت قضایی این شهرستان را مورد بررسی قرار دهد.

فرماندار شهرستان روانسر گفت: تمام ساز و کار لازم را انجام داده‌ایم که بتوانیم میزبان شایسته‌ای برای نماینده ویژه رییس قوه قضاییه در شهرستان روانسر باشیم.

صفری در ادامه با اشاره به وضعیت قضایی شهرستان روانسر اظهارکرد: شهرستان روانسر در بسیاری از شاخص‌ها جزء شهرستان‌های برتر استان کرمانشاه است که یکی از این شاخص‌های برتری روانسر، عملکرد مطلوب دستگاه قضایی است.

‌وی ادامه داد: عملکرد مجموعه دادگاه و دادسرای روانسر به گونه‌ای است که چیزی به نام اطاله دادرسی در این شهرستان وجود ندارد.

رییس شورای تامین شهرستان روانسر، خاطرنشان کرد: بحمدالله دستگاه قضایی در سطح شهرستان روانسر دارای جایگاه و شأنیت بسیار بالایی است و مردم هم از عملکرد آن رضایت دارند.

صفری یادآور شد: شهرستان روانسر جزء شهرستان‌های پاک ایران محسوب شده و دارای کمترین آمار اعتیاد است و کشفیات مواد مخدر یکساله این شهرستان حتی به اندازه کشفیات یک روز، یک شهرستان دیگر هم نمی‌شود.

وی گفت: عمده پرونده‌های قضایی این شهرستان شامل‌ تعرض به منابع طبیعی، درگیری‌ها و مشکلات خانوادگی است و بحمدالله در این شهرستان خبری از جرایم خشن نیست.

انتهای پیام

کد N142837