رییسی: قاچاق کالا جایی برای اشتغال و خودکفایی نمی‌گذارد

قوه قضاييه

معاون اول قوه قضاییه گفت: با تصمیم و اراده جدی به‌دنبال جلوگیری از تخریب جنگل و زمین‌خواری در سه استان شمالی کشور هستیم.

معاون اول قوه قضاییه گفت: با تصمیم و اراده جدی به‌دنبال جلوگیری از تخریب جنگل و زمین‌خواری در سه استان شمالی کشور هستیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مازندران، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رییسی اظهار کرد: مازندران با توجه به جایگاه جغرافیایی که دارد در برخی از فصول شاهد جمعیت چند برابری است که سبب ایجاد مشکلاتی می‌شود.

معاون اول قوه قضاییه گفت: امر به معروف و نهی از منکر تضمین‌کننده نظام اداری است و تقوای الهی همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار کرد: در اقتصاد مقاومتی همه متولیان باید راهکاری را برای وادار کردن دشمن به عقب‌نشینی داشته باشند.

رییسی در بخش دیگری از سخنان خود به مبارزه با زمین‌خواری و سودپرستانی که در حال تخریب جنگل هستند، اشاره کرد و افزود: با تصمیم و اراده جدی به‌دنبال جلوگیری از تخریب جنگل و زمین خواری در سه استان شمالی هستیم.

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه قاچاق کالا جایی برای اشتغال و خودکفایی و استقلال کشور نمی گذارد گفت: مرزبانان منابع طبیعی در برابر تخریب جنگل در استان‌های پرجاذبه برخورد جدی داشته باشند.

وی ادامه داد: تلاش و اقدامات در مجموعه نظام سبب افزایش اعتماد عمومی می‌شود؛ چرا که امروزه اعتماد عمومی مردم به کارآمدی نظام از مهمترین مولفه‌های قدرت در کشور و نظام است.

انتهای پیام

کد N141760