عبدالرضا مصری در جمع خبرنگاران:

دولت لایحه اقتصاد مقاومتی را به مجلس بیاورد

مجلس

بحث اصلی و اساسی درباره اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری بود که انشاءالله با کمک سایر قوا بتوانیم آن حماسه اقتصادی را در ارتباط با اقتصاد مقاومتی در کشور تحقق ببخشیم.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس خواستار ارائه لایحه اقتصاد مقاومتی از سوی دولت شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عبدالرضا مصری در حاشیه نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص جلسه غیر علنی امروز مجلس اظهار کرد: اولین بحثی که مطرح شد بحث نهمین کنفرانسPUICو حضور خوب و فعال رؤسا یا نواب مجالس کشورهای اسلامی در این کنفرانس بود.

وی ادامه داد: بحث اصلی و اساسی درباره اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری بود که انشاءالله با کمک سایر قوا بتوانیم آن حماسه اقتصادی را در ارتباط با اقتصاد مقاومتی در کشور تحقق ببخشیم.

نماینده مردم کرمانشاه افزود: در این زمینه اگر احتیاجی به قوانین داشته باشد یا ملزوماتی از نظر مجوزهای مجلس نیاز دارد هرچه زود‌تر دولت لوایحی را که مورد نیاز است تدوین و تقدیم مجلس کند که ما بتوانیم در این فرصتی که تا انتهای سال است یا نهایتا در ابتدای سال آینده آن‌ها را به تصویب برسانیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: بحث سوم دغدغه‌های نمایندگان مجلس درباره برخی از اظهارنظرهای مقامات آمریکایی در ارتباط با مذاکراتی که خارج از دستورات مذاکرات است و عمده آن‌ها هیچگونه جنبه اجرایی ندارد، شاید مصرف داخلی داشته باشد، اما در هر صورت مورد نقد نمایندگان مجلس است که این دغدغه‌ها را در جلسه غیر علنی برخی از نمایندگان مطرح کردند.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: این جلسه، جلسه‌ای بود در درون خود مجلس و هیچ مهمانی نیز حضور نداشت.

کد N141718