تاکید معاون ضرغامی بر حمایت از دولت در جلسه‌ای کاملا نوروزی

سیاسی

معاون ضرغامی در جلسه عمومی سیما که ظاهرا با موضوع پرداختن به برنامه‌های نوروزی برگزار شده بود، تاکید کرده است: سیاست معاونت سیما چون رسانه‌ای حمایت از دولت است و در اجرای هدفمندسازی یارانه‌ها و اقتصاد مقاومتی برنامه‌ریزی گسترده‌ای را انجام داده است.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، مدیران ارشد سازمان صداوسیما این روزها تاکید دارند که نوروز 93 را جذاب‌تر از سال‌های گذشته در تلویزیون برگزار می‌کنند.

علی دارابی، معاون ضرغامی صبح امروز (یکشنبه) در جلسه عمومی سیما مرکب از جمع مدیران شبکه‌های سیما، برخی مدیران گروه‌های برنامه‌ساز و گروه‌های اجتماعی، گروه‌های فیلم و سریال و مدیران پخش شبکه‌ها بر ضرورت چینش مناسب جدول پخش ایام نوروز 93 تاکید کرد.

در این نشست، معاون سیما علاوه بر مرور مهم‌ترین برنامه‌های نوروز 93 تلویزیون، از مدیران سیما خواست جذاب‌ترین و دیدنی‌ترین برنامه‌ها را با گفتمان اصلی و محوری ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی برای این ایام تدارک ببینند.

امید آفرینی و نشاط افزایی، تعالی معنوی، خانواده محوری، استفاده از ایده‌ها و ساختارهای جدید و از محورهای عمده نکات معاون سیما بود.

ضرغامی هم پیشتر با حضور در پشت صحنه سریال «رشید» اعلام کرده بود: اولویت برنامه‌های رادیو و تلویزیون در نوروز 93 برنامه‌های شاد، مفرح و تأثیرگذار است.

او ارتباط مردم با صداوسیما را در روزهای نوروز بیش از هر زمان دیگر دانسته و افزوده است: با طراوت بودن و شادی در بیش‌تر برنامه‌ها حاکمیت دارد و برای آشنایی مردم با فرهنگ قومیت‌های مختلف از تولیدات استانی هم در شبکه‌های سراسری استفاده می‌شود.

انتهای پیام

کد N141433