حدادعادل:اراده​ای برای تضعیف دولت درمجلس وجود ندارد/تغییر مدیریت در کشور مانند توپ فوتبال است

غلامعلی حداد عادل,مجلس نهم

انتقادها به طیفی از نمایندگان که از تریبون مجلس برای تخریب دولت استفاده می کردند باعث شد تا حدادعادل به عنوان رئیس فراکسیون اقلیت اصولگرایان واکنش نشان دهد.

به گزارش خبرآنلاین غلامعلی حدادعادل در نطق میان دستور خود خطاب به رئیس جمهور گفت: مطمئن باشید در مجلس هیچ اراده جمعی و جناحی برای تضعیف دولت وجود ندارد. مطمئن باشید در مجلس هیچ اراده جمعی و جناحی برای تضعیف دولت وجود ندارد فرآیند تصویب بودجه گواهی بر این مدعا است.

وی خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: آقای روحانی شما با شعار اعتدال به پیروزی رسیدید و مردم از شما انتظار دارند اعتدال را توضیح دهید تا هر کسی نتواند خود را زیر نقاب اعتدال مخفی کند.

حدادعادل افزود: همان بلایی که بر سر اصلاحات در فتنه 88 آمد شما نگذارید فتنه گران با شعار اعتدال به دولت شما راه پید کنند و منتقدان را با انگ و رنگ افراط گر ببینند.

اهم اظهارات رئیس فراکسیون اقلیت مجلس در ادامه می آید:

*عده ای به علت افراطی گری مولد فتنه شدند و اکنون با انتخاب شعار دو قطبی اعتدال گرا و افراط گرا برای تسلط بر مجلس آینده برنامه ریزی می کنند. هر افراطی افراط دیگری را در مقابل خود موجب می شود.

*روزنامه های زنجیره ای اصلاح طلب پس از عزل فرهاد رهبر با حروف درشت عبارت «عزل شیرین فرهاد» را تیتر کردند و از رفتن آن با آمدن امید یاد کردند. مردم می پرسند چرا مدیران خدمتگزار عزل می شوند مگر مدیران چه گناهی کرده ند که در دولت اعتدال با آنها این گونه برخورد شد؟

*عزل و نصب ها در دولت تدبیر و امید ،با دولت اعتدال نمی سازد و خود نوعی افراط است که به افراط دیگر منتهی می شود. این قابل قبول نیست که چون قبلی ها این کار را انجام داده اند ما نیز همین مساله را در پیش بگیریم.

* شیوه تغییر مدیریت کشور مانند توپ فوتبالی است که هر 4 سال یا 8 سال از پای یک جناح سیاسی به جناح سیاسی دیگری منتقل شود. این روند تغییر مدیریتی باید اصلاح شود و اگر در دولت اعتدال این میسر نشود پس کی میسر می شود.

* امیدواریم گروه مذاکره کننده در مذاکرات اخیر توانسته باشدحق مردم را ادا کرده و بر سر حق ملت استقامت کرده باشد.

 

2929

 

 

کد N140558