تجمع جمعی از اعضای تعاونی مسکن وزارت جهاد کشاورزی مقابل مجلس

دقایقی قبل جمعی از اعضای تعاونی مسکن وزارت جهاد کشاورزی با بستن خیابان مقابل مجلس شورای اسلامی مجاهدین اسلام اعتراض خود را نسبت به تعیین تکلیف نشدن زمین 240 هکتاری در اختیار اعضایشان ابراز کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، جمعی بالغ بر 150 تا 200 نفر دقایقی قبل مقابل مجلس شورای اسلامی در اعتراض به آنچه که "رنج و عذاب و بلاتکلیفی" طی 28 سال گذشته به دلیل بلاتکلیف ماندشان در شهرک زیتون که در حوالی پارک سرخه حصار قرار دارد اعتراض خود را با بستن خیابان مجاهدین اسلام نشان دادند.

یکی از اعضای این تعاونی به خبرنگار ایسنا گفت: حدود 28 سال قبل زمینی بالغ بر 240 هکتار به 4280 نفر با صدور سند شش دانگ فروخته شد اما از آن سال تا کنون اجازه ساخت واحد‌های مسکونی در این زمین بزرگ داده نمی‌شود.

وی با اشاره به پیگیری‌های متعدد اعضای تعاونی وزارت جهاد کشاورزی گفت: خطاب به مسئولان مختلف کشوری، نامه‌ نگاری‌های متعددی انجام داده‌ایم حتی 23 فقره حکم قضایی علاوه بر سند شش دانگ در اختیار داریم و همچنین رای دیوان خطاب به شهرداری موجود است اما شهرداری اجازه ساخت واحد‌های مسکونی در این زمین را نمی‌دهد.

وی خطاب به استاندار، ‌کمیسیون اصل 90 قانون اساسی و وزیر مسکن یادآور شد: از دولت تدبیر و امید درخواست داریم یا معادل این زمین را به ما بدهد یا آن را خریداری کند و یا تصمیمی بگیرد پس از 28 سال از بلاتکلیفی خارج شویم. افراد تجمع کننده خسته شده‌اند.

انتهای پیام

کد N140044