پیام تسلیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی درگذشت ابوالفضل حاجی‌حیدری

پيام تسليت,شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي,حزب موتلفه اسلامي

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای، درگذشت حاج ابوالفضل حاجی‌حیدری - از مبارزان انقلابی و عضو فقید حزب موتلفه اسلامی - را تسلیت گفت.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای، درگذشت حاج ابوالفضل حاجی‌حیدری - از مبارزان انقلابی و عضو فقید حزب موتلفه اسلامی - را تسلیت گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این پیام آمده است:

«انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت مبارزه نستوه، یار باوفا و صادق انقلاب اسلامی و نظام و رهبری مرحوم جناب آقای حاج ابوالفضل حاجی‌حیدری موجب تأسف و تأثر خاطر دوستداران و و فاداران انقلاب اسلامی شد.

آن مرحوم از پیشگامان انقلاب اسلامی و پیشتازان مبارزان علیه رژیم ستمشاهی پیش از انقلاب بود و مؤثرترین در روند پیروزی و شکل‌گیری انقلاب اسلامی بوده که در روند این شکل‌گیری نقش بسزایی داشته است.

ایشان از اعضای هیأت مؤسسه و شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی و نیز رئیس شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی(ره) بوده که منشاء‌ آثار و خدمات بی‌شماری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران واقع شده است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی درگذشت آن مجاهد نستوه را مجدداً تسلیت گفته و ضمن آرزوی علو درجات و دعا برای شادی روح آن مرحوم، برای سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه ایزد متعال مسالت می‌کند.

این شورا از عموم مردم مؤمن، وفادار و انقلابی ایران اسلامی بویژه دوستان و آشنایان و دوستداران آن مرحوم دعوت می‌کند تا در مراسم‌های ختم و بزرگداشت ایشان حضور یافته و برای آرامش روح و علو درجات آن مرحوم دعا کنند.

شایان ذکر است مراسم بزرگداشت مرحوم حاج ابوالفضل حاجی‌حیدری یکشنبه - 4 اسفند - ساعت 15 الی 17 در مسجد علی ابن موسی الرضا (ع) واقع در میدان شهدا، خیابان عظیم‌زادگان با سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای ناطق نوری برگزار می‌شود.

همچنین مراسم شب هفت آن مرحوم روز پنجشنبه 8 اسفند از ساعت 19 الی 21 در حسینیه سید الشهدا (ع) واقع در خیابان شهید مفتح، جنب ورزشگاه شیرودی، خیابان ورزنده، ابتدای خیابان ملک الشعرای بهار برگزار خواهد شد.»

انتهای پیام

کد N139870